fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5249 to 5264 of 27268 Properties.

DOM
 
$1,199,000

17911 SW 228th St

Miami FL, 33170
$1,199,000
0%
5 beds
3 Baths
3,053 SF
$393/SF
42
Redlands
Built 2001
$1,199,000

261 Navarre Ave #B-1

Coral Gables FL, 33134
$1,199,000
-4.08%
3 beds
3 Baths
1,520 SF
$789/SF
60
Villa Toscana
Built 1992
$1,199,000

2301 Collins Ave #811

Miami Beach FL, 33139
$1,199,000
-0.08%
0 beds
1 Baths
600 SF
$1,998/SF
284
RONEY PALACE
Built 1926
$1,199,000

20076 SW 190th St

Miami FL, 33187
$1,199,000
-11.12%
5 beds
3 Baths
2,244 SF
$534/SF
80
REDLAND 2.5 AC FARMHOUSE
Built 1996
$1,199,000

11021 NW 7th St

Plantation FL, 33324
$1,199,000
-7.7%
4 beds
3 Baths
2,803 SF
$428/SF
42
WESTPORT 2ND SECTION
Built 1993
$1,199,000

2655 S Bayshore Dr #1608

Miami FL, 33133
$1,199,000
-7.7%
1 beds
1 Baths
660 SF
$1,817/SF
50
Mr. C Residences
Built 2024
$1,199,000

3101 Bayshore Dr #2202

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,199,000
-0.08%
2 beds
2 Baths
1,329 SF
$902/SF
95
W Residences
Built 2012
$1,199,000

21050 Point Pl #2301

Aventura FL, 33180
$1,199,000
-5.96%
3 beds
3 Baths
2,440 SF
$491/SF
100
ATLANTIC III AT THE POINT
Built 2000
$1,199,000

29662 Independence Ave

Big Pine FL, 33043
$1,199,000
0%
2 beds
2 Baths
1,024 SF
$1,171/SF
12
PINE CHANNEL ESTATE SEC 2
Built 1979
$1,199,000

4830 SW 188th Ave

Southwest Ranches FL, 33332
$1,199,000
0%
4 beds
3 Baths
1,948 SF
$616/SF
57
ALAMO COUNTRY ESTATES
Built 1977
$1,199,000

3633 NE 24th Ave

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,199,000
-9.51%
3 beds
3 Baths
2,103 SF
$570/SF
101
CORAL RIDGE COUNTRY CLUB
Built 1960
$1,199,000

147 Ashby Cove LN

New Smyrna Beach FL, 32168
$1,199,000
-12.8%
4 beds
3 Baths
3,507 SF
$342/SF
285
ASHBY COVE ESTATES
Built 2009
$1,199,000

6395 SW 42nd Ter

South Miami FL, 33155
$1,199,000
-25.06%
4 beds
2 Baths
1,768 SF
$678/SF
58
BIRD ROAD ESTATES
Built 1950
$1,199,000

5255 Collins Ave #14D

Miami Beach FL, 33140
$1,199,000
-4.08%
2 beds
3 Baths
2,534 SF
$473/SF
270
Imperial House
Built 1963
$1,199,000

400 Sunny Isles Blvd #1504

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,199,000
-4%
3 beds
3 Baths
1,705 SF
$703/SF
110
400 SUNNY ISLES
Built 2013
$1,199,000

20 Island Ave #1401

Miami Beach FL, 33139
$1,199,000
0%
2 beds
2 Baths
1,403 SF
$855/SF
9
Belle Plaza
Built 1962