fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5233 to 5248 of 27268 Properties.

DOM
 
$1,199,990

9250 SW 44th St

Miami FL, 33165
$1,199,990
0%
4 beds
3 Baths
2,146 SF
$559/SF
13
MILLER HEIGHTS SEC 3
Built 1957
$1,199,900

1313 NE 3rd St

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,199,900
0%
3 beds
2 Baths
1,118 SF
$1,073/SF
26
STRANAHANS SUB
Built 1940
$1,199,900

3056 NE 14th Ave

Oakland Park FL, 33334
$1,199,900
-13.99%
3 beds
3 Baths
2,257 SF
$532/SF
136
OCEAN BOULEVARD PARK
Built 1982
$1,199,900

11901 NW 25th St

Plantation FL, 33323
$1,199,900
-7.69%
3 beds
2 Baths
2,248 SF
$534/SF
3
B C J PLAT
Built 1975
$1,199,550

650 NE 32nd St #4405

Miami FL, 33137
$1,199,550
-4.04%
2 beds
3 Baths
1,151 SF
$1,042/SF
118
PARAISO BAY
Built 2018
$1,199,000

#606

Bal Harbour FL, 33154
$1,199,000
0%
2 beds
3 Baths
2,018 SF
$594/SF
222
THE TIFFANY OF BAL HARBOU
Built 1982
$1,199,000

13801 NE 1st Ave

Miami FL, 33161
$1,199,000
-11.12%
4 beds
5 Baths
1,820 SF
$659/SF
363
BISCAYNE GARDENS SEC H PA
Built 1951
$1,199,000

1330 West Ave #3007

Miami Beach FL, 33139
$1,199,000
-6.98%
2 beds
2 Baths
1,269 SF
$945/SF
334
The WAVERLY South Beach
Built 2001
$1,199,000

3000 Island Blvd #1103

Aventura FL, 33160
$1,199,000
-1.32%
3 beds
4 Baths
2,605 SF
$460/SF
312
Williams Island
Built 1988
$1,199,000

1000 West Ave #825

Miami Beach FL, 33139
$1,199,000
0%
2 beds
2 Baths
1,197 SF
$1,002/SF
74
MIRADOR 1000 CONDO
Built 1968
$1,199,000

801 S Miami Ave #3509

Miami FL, 33130
$1,199,000
0%
3 beds
3 Baths
1,450 SF
$827/SF
53
SLS LUX
Built 2018
$1,199,000

18820 SW 316th St

Homestead FL, 33030
$1,199,000
-20.01%
5 beds
3 Baths
2,438 SF
$492/SF
352
14 57 38 1.25 AC
Built 1971
$1,199,000

500 Alton Rd #908

Miami Beach FL, 33139
$1,199,000
0%
1 beds
2 Baths
878 SF
$1,366/SF
505
FIVE PARK RESIDENCES
Built 2024
$1,199,000

4440 NE 17th Ave

Oakland Park FL, 33334
$1,199,000
0%
3 beds
3 Baths
1,725 SF
$695/SF
82
CORAL HEIGHTS SEC 2
Built 1958
$1,199,000

1385 SW 143rd Ct

Miami FL, 33184
$1,199,000
0%
5 beds
3 Baths
2,425 SF
$494/SF
238
WEST DADE LAND SUB
Built 1997
$1,199,000

. Alford court

Palm Beach Gardens FL, 33418
$1,199,000
0%
4 beds
2 Baths
n/a
n/a
40
PGA RESORT COMMUNITY 3
Built 1988