fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5201 to 5216 of 27268 Properties.

DOM
 
$1,200,000

520 Brickell Key Dr #A1421

Miami FL, 33131
$1,200,000
0%
3 beds
3 Baths
1,890 SF
$635/SF
331
BRICKELL KEY ONE CONDO
Built 1982
$1,200,000

1341 SE 7th Ave

Pompano Beach FL, 33060
$1,200,000
0%
6 beds
3 Baths
2,899 SF
$414/SF
103
CYPRESS LAKE
Built 1962
$1,200,000

255 Poinciana Dr #605

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,200,000
0.04%
3 beds
3 Baths
2,265 SF
$530/SF
187
POINCIANA
Built 1980
$1,200,000

404 NW 112th Ave

Coral Springs FL, 33071
$1,200,000
0%
4 beds
4 Baths
3,488 SF
$344/SF
16
CYPRESS GLEN
Built 1984
$1,200,000

650 West Ave #2612

Miami Beach FL, 33139
$1,200,000
0%
2 beds
2 Baths
1,147 SF
$1,046/SF
26
THE FLORIDIAN CONDO
Built 1997
$1,200,000

345 Malaga Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,200,000
0%
2 beds
2 Baths
1,228 SF
$977/SF
36
CORAL GABLES CRAFTS SEC
Built 1959
$1,200,000

8805 SW 81st St

Miami FL, 33173
$1,200,000
0%
4 beds
2 Baths
1,836 SF
$654/SF
41
CYPRESS COVE ESTATES SEC
Built 1963
$1,200,000

14671 SW 20th St

Miami FL, 33175
$1,200,000
0%
5 beds
5 Baths
2,925 SF
$410/SF
10
WEST BREEZE ESTATES
Built 2018
$1,200,000

12810 SW 18th St

Miami FL, 33175
$1,200,000
22.45%
4 beds
3 Baths
1,849 SF
$649/SF
21
SOUTHWEST MANORS SEC 9
Built 1967
$1,200,000

17301 SW 296th St

Homestead FL, 33030
$1,200,000
0%
5 beds
3 Baths
3,301 SF
$364/SF
11
REDLAND
Built 1926
$1,200,000

13283 SW 188th Ter

Miami FL, 33177
$1,200,000
0%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
15
Hawthorne Galiano Pointe
Built 2025
$1,200,000

11090 NW 84th St

Doral FL, 33178
$1,200,000
0%
4 beds
4 Baths
2,975 SF
$403/SF
17
ISLANDS AT DORAL
Built 2006
$1,200,000

175 NE 10 Street #46P

Miami FL, 33132
$1,200,000
0%
1 beds
1 Baths
862 SF
$1,392/SF
8
JEM Miami Worldcenter
Built 2027
$1,200,000

10641 SW 99th Ter

Miami FL, 33176
$1,200,000
0%
4 beds
2 Baths
n/a
n/a
18
KENDALE SEC 4
Built 1967
$1,200,000

1010 Brickell Ave #3704

Miami FL, 33131
$1,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,325 SF
$906/SF
9
1010 BRICKELL
Built 2017
$1,200,000

8848 NW 5th Ave

El Portal FL, 33150
$1,200,000
76.47%
6 beds
3 Baths
3,311 SF
$362/SF
122
PL OF HOME ACRES
Built 1938