SEARCH LISTINGS
Showing 5089 to 5104 of 27275 Properties.
DOM
 
2950 NE 188th St #501
Aventura FL, 33180
$1,240,000
-6.06%
3 beds
4 Baths
2,050 SF
$605/SF
191
ARTECH RESIDENCES AT AVEN
Built 2008
12981 SW 197th St
Miami FL, 33177
$1,240,000
0%
5 beds
4 Baths
3,385 SF
$366/SF
66
RENAISSANCE RANCHES
Built 2006
4160 Cascade Ter
Weston FL, 33332
$1,240,000
-0.8%
5 beds
4 Baths
3,041 SF
$408/SF
73
ISLES AT WESTON
Built 2006
200 Biscayne Boulevard Way #4202
Miami FL, 33131
$1,239,990
0%
2 beds
3 Baths
1,539 SF
$806/SF
127
EPIC WEST CONDO
Built 2008
7965 SW 195th St
Cutler Bay FL, 33157
$1,239,500
-4.1%
5 beds
4 Baths
4,717 SF
$263/SF
50
CUTLER CAY
Built 2006
20610 NE 22nd Ct
Miami FL, 33180
$1,238,000
0%
3 beds
3 Baths
2,256 SF
$549/SF
128
HIGHLAND OAK GDNS SEC 1
Built 1966
4371 SW 13th Ter
Miami FL, 33134
$1,235,000
0%
3 beds
2 Baths
1,504 SF
$821/SF
37
CAMNER GABLES
Built 1941
1025 Creekford Dr
Weston FL, 33326
$1,235,000
0%
4 beds
3 Baths
2,778 SF
$445/SF
28
COUNTRY ISLES
Built 1990
283 NW 52 St #283
Miami FL, 33127
$1,235,000
-1.2%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
47
281 PRIME CONDO
Built 2026
300 Sunny Isles Blvd #4-2003
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,235,000
-0.8%
2 beds
3 Baths
1,524 SF
$810/SF
76
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
400 Sunny Isles Blvd #920
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,230,000
-12.14%
3 beds
3 Baths
1,732 SF
$710/SF
238
400 Sunny Isles
Built 2015
16001 Collins Ave #3005
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,230,000
-5.02%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$857/SF
155
Trump Tower I
Built 2008
1330 West Ave #2601
Miami Beach FL, 33139
$1,230,000
-3.91%
2 beds
2 Baths
1,262 SF
$975/SF
212
THE WAVERLY AT SOUTH BEAC
Built 2001
19150 S Saint Andrews Dr
Hialeah FL, 33015
$1,230,000
0%
4 beds
4 Baths
2,748 SF
$448/SF
24
COUNTRY CLUB OF MIAMI EST
Built 1963
21150 E Point Pl #904
Aventura FL, 33180
$1,230,000
0%
3 beds
4 Baths
2,750 SF
$447/SF
26
ATLANTIC II AT THE POINT
Built 1996
3577 Charles Ave
Miami FL, 33133
$1,230,000
-1.6%
3 beds
1 Baths
1,120 SF
$1,098/SF
213
FROW HOMESTEAD
Built 1954