fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5057 to 5072 of 27275 Properties.

DOM
 
$1,249,999

200 Biscayne Boulevard Way #3707

Miami FL, 33131
$1,249,999
-3.77%
2 beds
3 Baths
1,500 SF
$833/SF
52
Epic West Condo
Built 2008
$1,249,980

14324 Garden Dr

Miami FL, 33168
$1,249,980
-7.41%
5 beds
3 Baths
2,489 SF
$502/SF
88
BISCAYNE GDNS SEC E PART
Built 1952
$1,249,900

200 Biscayne Boulevard Way #3608

Miami FL, 33131
$1,249,900
-3.85%
2 beds
3 Baths
1,500 SF
$833/SF
219
EPIC RESIDENCES
Built 2008
$1,249,900

16630 N 132nd Ter N

Jupiter FL, 33478
$1,249,900
-1.26%
5 beds
3 Baths
2,766 SF
$452/SF
85
Jupiter Farms
Built 2022
$1,249,900

10561 NE 104th Cir

Other City - In The State Of Florida FL, 34484
$1,249,900
0%
4 beds
3 Baths
3,088 SF
$405/SF
165
Sumter Crossing
Built 2023
$1,249,500

3411 Indian Creek Dr #704

Miami Beach FL, 33140
$1,249,500
0%
2 beds
2 Baths
1,200 SF
$1,041/SF
246
KING DAVID TOWERS CONDO
Built 1991
$1,249,500

901 Brickell Key Blvd #1603

Miami FL, 33131
$1,249,500
-1.54%
2 beds
3 Baths
1,558 SF
$802/SF
96
CARBONELL CONDO
Built 2005
$1,249,000

488 NE 18th St #700

Miami FL, 33132
$1,249,000
-3.18%
3 beds
3 Baths
1,596 SF
$783/SF
125
ARIA ON THE BAY CONDO
Built 2018
$1,249,000

14431 SW 22nd Ter

Miami FL, 33175
$1,249,000
0%
5 beds
5 Baths
2,460 SF
$508/SF
88
MANSIONS AT SION
Built 2011
$1,249,000

16699 Collins Ave #2701

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,249,000
-21.45%
2 beds
3 Baths
1,623 SF
$770/SF
163
La Perla
Built 2006
$1,249,000

3370 Hidden Bay Dr #213

Aventura FL, 33180
$1,249,000
0%
3 beds
4 Baths
2,130 SF
$586/SF
32
100 HIDDEN BAY CONDO
Built 2000
$1,249,000

1581 Brickell Ave #2005

Miami FL, 33129
$1,249,000
0%
3 beds
3 Baths
1,895 SF
$659/SF
211
VILLA REGINA CONDO
Built 1982
$1,249,000

31 SE 12th St

Pompano Beach FL, 33060
$1,249,000
0%
4 beds
3 Baths
2,122 SF
$589/SF
12
CYPRESS HARBOR 2ND SEC
Built 1960
$1,249,000

3300 S Ocean Blvd #207N

Palm Beach FL, 33480
$1,249,000
-2.04%
2 beds
2 Baths
1,436 SF
$870/SF
39
MERIDIAN OF PALM BEACH CO
Built 1981
$1,249,000

11174 NW 72nd Pl

Parkland FL, 33076
$1,249,000
-3.85%
4 beds
3 Baths
2,340 SF
$534/SF
73
PARKLAND VILLAGE REPLAT O
Built 2010
$1,249,000

14606 SW 22nd Ter

Miami FL, 33175
$1,249,000
-3.55%
5 beds
4 Baths
2,806 SF
$445/SF
39
J G HEADS FARMS SUB
Built 2023