fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5009 to 5024 of 27274 Properties.

DOM
 
$1,250,000

6403 Gulf Of Mexico Blvd #403

Marathon FL, 33050
$1,250,000
0%
3 beds
2 Baths
1,902 SF
$657/SF
165
SEAWATCH
Built 1983
$1,250,000

5810 SW 89th Ct

Miami FL, 33173
$1,250,000
0%
4 beds
2 Baths
2,600 SF
$481/SF
38
DARLINGTON MANOR
Built 1964
$1,250,000

4802 N Highway A1a #3D

Hutchinson Island FL, 34949
$1,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,542 SF
$811/SF
29
CRISTELLE CAY
Built 2023
$1,250,000

17143 SW 79th Pl

Palmetto Bay FL, 33157
$1,250,000
-7.41%
4 beds
3 Baths
2,622 SF
$477/SF
80
CHARLOTTE ESTATES
Built 1976
$1,250,000

29705 SW 187th Ave

Homestead FL, 33030
$1,250,000
0%
4 beds
3 Baths
2,658 SF
$470/SF
29
GIFFEN MANORS
Built 2025
$1,250,000

2931 SW 27th Ter #2931

Miami FL, 33133
$1,250,000
0%
3 beds
3 Baths
2,400 SF
$521/SF
23
Little Gove No 1 Condo
Built 2015
$1,250,000

12513 NW 18th Mnr

Pembroke Pines FL, 33028
$1,250,000
-7.41%
4 beds
4 Baths
3,284 SF
$381/SF
50
PEMBROKE FALLS - PHASE 1
Built 1998
$1,250,000

765 Bayside Ln

Weston FL, 33326
$1,250,000
0%
5 beds
4 Baths
2,607 SF
$479/SF
18
ORCHID ISLAND
Built 1991
$1,250,000

1865 Brickell Ave #A703

Miami FL, 33129
$1,250,000
-50%
1 beds
2 Baths
1,064 SF
$1,175/SF
163
Brickell Place Phase I
Built 1975
$1,250,000

9331 SW 104th Ct

Miami FL, 33176
$1,250,000
0%
4 beds
2 Baths
2,590 SF
$483/SF
16
KENDALE SEC 1
Built 1965
$1,250,000

15615 SW 42nd Ter

Miami FL, 33185
$1,250,000
0%
5 beds
6 Baths
3,656 SF
$342/SF
47
LAKES OF THE MEADOW SEC 5
Built 1995
$1,250,000

2678 Tigertail Ave #612

Miami FL, 33133
$1,250,000
0%
1 beds
1 Baths
613 SF
$2,039/SF
85
Mr C Residences
Built 2024
$1,250,000

9195 Collins Ave #903

Surfside FL, 33154
$1,250,000
-6.02%
2 beds
3 Baths
1,485 SF
$842/SF
752
CARLISLE ON THE OCEAN
Built 1965
$1,250,000

320 Calzada De Bougainville

Marathon FL, 33050
$1,250,000
0%
2 beds
2 Baths
1,350 SF
$926/SF
29
WALORISS SUBD
Built 2016
$1,250,000

10 Venetian Way #403

Miami Beach FL, 33139
$1,250,000
-14.56%
2 beds
2 Baths
1,463 SF
$854/SF
87
THE GRAND VENETIAN CONDO
Built 2001
$1,250,000

16455 SW 20th St

Miramar FL, 33027
$1,250,000
0%
5 beds
4 Baths
3,579 SF
$349/SF
13
SILVER SHORES (PARCELS H
Built 2000