fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4977 to 4992 of 27274 Properties.

DOM
 
$1,250,000

1000 Brickell Plz #3211

Miami FL, 33131
$1,250,000
0%
1 beds
2 Baths
826 SF
$1,513/SF
165
BRICKELL FLATIRON CONDO
Built 2019
$1,250,000

2031 SW 22nd Ave

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,250,000
0%
3 beds
2 Baths
1,884 SF
$663/SF
520
FLAMINGO PARK SEC
Built 1971
$1,250,000

10275 Collins Ave #331

Bal Harbour FL, 33154
$1,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,300 SF
$962/SF
497
HARBOUR HOUSE
Built 1964
$1,250,000

138 NW 34th St

Miami FL, 33127
$1,250,000
0%
2 beds
1 Baths
1,510 SF
$828/SF
311
WYND WOOD PARK
Built 1925
$1,250,000

1830 S Ocean Dr #UP5010

Hallandale Beach FL, 33009
$1,250,000
2.04%
2 beds
2 Baths
1,337 SF
$935/SF
848
BEACH CLUB TWO
Built 2006
$1,250,000

6301 Collins Ave #2107

Miami Beach FL, 33141
$1,250,000
4.17%
2 beds
2 Baths
1,340 SF
$933/SF
239
LA GORCE PALACE CONDO
Built 1995
$1,250,000

1331 Brickell Bay Dr #1602

Miami FL, 33131
$1,250,000
0%
2 beds
2 Baths
1,529 SF
$818/SF
95
JADE RESIDENCES
Built 2004
$1,250,000

Hialeah FL, 33013
$1,250,000
-16.67%
3 beds
2 Baths
1,267 SF
$987/SF
752
HIALEAH 13TH ADDN AMD PL
Built 1950
$1,250,000

18201 Collins Ave #801

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,649 SF
$758/SF
99
TRUMP ROYALE
Built 2008
$1,250,000

401 N Birch Rd #502

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,250,000
0%
2 beds
2 Baths
1,286 SF
$972/SF
85
TIFFANY HOUSE CONDO
Built 2019
$1,250,000

1345 Barrett Road

Other City - In The State Of Florida FL, 33903
$1,250,000
0%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
85
North Fort Myers Florida
Built 1991
$1,250,000

3900 Island Blvd #B308

Aventura FL, 33160
$1,250,000
0%
4 beds
3 Baths
1,820 SF
$687/SF
81
Mediterranean Village
Built 1988
$1,250,000

1300 Brickell Bay Dr #3406

Miami FL, 33131
$1,250,000
0%
3 beds
3 Baths
1,308 SF
$956/SF
65
Brickellhouse
Built 2014
$1,250,000

1830 S Ocean Dr #3708

Hallandale Beach FL, 33009
$1,250,000
0%
2 beds
2 Baths
1,458 SF
$857/SF
178
Beach Club
Built 2006
$1,250,000

216 SW 6th St

Hallandale Beach FL, 33009
$1,250,000
0%
4 beds
2 Baths
1,542 SF
$811/SF
655
SCHAFFER PARK
Built 1954
$1,250,000

300 Sunny Isles Blvd #5-1605

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,541 SF
$811/SF
318
PArque Towers
Built 2019