SEARCH LISTINGS
Showing 4945 to 4960 of 27275 Properties.
DOM
 
17200 SW 264th St
Homestead FL, 33031
$1,275,000
0%
4 beds
3 Baths
2,862 SF
$445/SF
4
REDLANDS
Built 1983
88 SW 7th St #2404
Miami FL, 33131
$1,275,000
0%
2 beds
3 Baths
1,400 SF
$911/SF
53
RISE CONDOMINIUM
Built 2016
15811 Collins Ave #3605
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,275,000
0%
2 beds
2 Baths
1,463 SF
$871/SF
4
TRUMP TOWER III
Built 2010
10880 NW 58th Ter
Doral FL, 33178
$1,275,000
0%
4 beds
3 Baths
2,468 SF
$517/SF
85
DORAL ISLES ANTILLES 1ST
Built 1997
963 S Harbor Vw S
Hollywood FL, 33019
$1,275,000
-1.92%
3 beds
3 Baths
2,366 SF
$539/SF
127
HARBOR ISLANDS
Built 2001
866 NE 99th St
Miami Shores FL, 33138
$1,275,000
0%
3 beds
3 Baths
1,907 SF
$669/SF
25
MIAMI SHORES SEC 3
Built 1965
9615 MAGNUS TERRACE
Parkland FL, 33076
$1,274,990
0%
4 beds
4 Baths
3,613 SF
$353/SF
9
Parkland Royale
Built 2026
801 S Miami Ave #2909
Miami FL, 33130
$1,274,900
0%
3 beds
3 Baths
1,450 SF
$879/SF
57
SLS LUX BRICKELL
Built 2018
37 NE 44th St
Miami FL, 33137
$1,270,000
-3.79%
3 beds
3 Baths
1,624 SF
$782/SF
171
BILTMORE SUB
Built 1932
7976 SW 195th St
Cutler Bay FL, 33157
$1,270,000
0%
5 beds
4 Baths
4,717 SF
$269/SF
127
CUTLER CAY
Built 2006
465 E Brickell Ave #5305
Miami FL, 33131
$1,270,000
0%
2 beds
2 Baths
1,313 SF
$967/SF
12
ICON BRICKELL CONDO NO 1
Built 2008
9595 MAGNUS TERRACE
Parkland FL, 33076
$1,269,990
0%
5 beds
5 Baths
3,283 SF
$387/SF
47
Parkland Royale
Built 2026
900 Biscayne Blvd #2602
Miami FL, 33132
$1,268,000
0%
3 beds
3 Baths
1,575 SF
$805/SF
188
900 Biscayne
Built 2008
4315 NW 81st Ct
Doral FL, 33166
$1,265,280
18.77%
3 beds
3 Baths
2,158 SF
$586/SF
63
DOWNTOWN DORAL SOUTH PHAS
Built 2022
8055 NW 117th Way
Parkland FL, 33076
$1,265,000
0%
4 beds
3 Baths
3,024 SF
$418/SF
31
HERON BAY NORTH PLAT 3
Built 2013
4111 S Ocean Dr #2902
Hollywood FL, 33019
$1,265,000
0%
2 beds
2 Baths
1,145 SF
$1,105/SF
131
LYFE RESORT
Built 2018