fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4913 to 4928 of 27275 Properties.

DOM
 
$1,280,000

14900 SW 10th St

Miami FL, 33194
$1,280,000
-5.19%
5 beds
4 Baths
3,470 SF
$369/SF
94
GRAND LAKES PHASE II
Built 2004
$1,280,000

6763 SW 106 pl

Miami FL, 33173
$1,280,000
0%
4 beds
3 Baths
3,005 SF
$426/SF
223
JACARANDAS AT SUNSET
Built 1992
$1,280,000

300 Sunny Isles Blvd #4-806

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,280,000
0%
2 beds
3 Baths
1,524 SF
$840/SF
86
Parque Towers
Built 2019
$1,280,000

1830 S Ocean Dr #3711

Hallandale Beach FL, 33009
$1,280,000
0%
3 beds
2 Baths
1,554 SF
$824/SF
8
BEACH CLUB TWO
Built 2006
$1,280,000

400 NW 40th St

Miami FL, 33127
$1,280,000
0%
3 beds
2 Baths
1,232 SF
$1,039/SF
21
BAY VISTA PARK
Built 1967
$1,280,000

1611 SW 21st St

Miami FL, 33145
$1,280,000
16.36%
5 beds
4 Baths
2,061 SF
$621/SF
85
OSCEOLA HIGHLANDS
Built 1938
$1,279,999

17665 SW 46th St

Miramar FL, 33029
$1,279,999
-5.15%
5 beds
4 Baths
3,559 SF
$360/SF
104
TUSCAN ISLES
Built 2022
$1,279,000

14856 SW 27th Ter

Miami FL, 33185
$1,279,000
-8.51%
5 beds
4 Baths
3,261 SF
$392/SF
213
ELSIE SUBDIVISION
Built 2017
$1,275,000

1153 SW 22nd Ter

Miami FL, 33129
$1,275,000
0%
2 beds
2 Baths
1,216 SF
$1,049/SF
359
EAST SHENANDOAH
Built 1936
$1,275,000

19803 SW 321 Street

Homestead FL, 33030
$1,275,000
0%
5 beds
5 Baths
2,838 SF
$449/SF
256
Acosta
Built 2024
$1,275,000

287 NW 31st St

Miami FL, 33127
$1,275,000
0%
3 beds
1 Baths
1,256 SF
$1,015/SF
68
WYND WOOD PARK
Built 1930
$1,275,000

3301 NE 183rd St #1105

Aventura FL, 33160
$1,275,000
-5.49%
2 beds
3 Baths
2,001 SF
$637/SF
458
Peninsula II
Built 2007
$1,275,000

888 Brickell Key Dr #1807

Miami FL, 33131
$1,275,000
-8.86%
3 beds
3 Baths
1,650 SF
$773/SF
241
One Tequesta Point
Built 1995
$1,275,000

3500 N Park Rd

Hollywood FL, 33021
$1,275,000
0%
4 beds
3 Baths
2,116 SF
$603/SF
121
HOLLYWOOD HILLS NORTH SEC
Built 1973
$1,275,000

601 NE 1 st #2716

Miami FL, 33132
$1,275,000
0%
3 beds
3 Baths
1,633 SF
$781/SF
37
Gale / Natiivo
Built 2024
$1,275,000

8900 Harding Ave

Surfside FL, 33154
$1,275,000
0%
2 beds
2 Baths
890 SF
$1,433/SF
58
NORMANDY BEACH 2ND AMD PL
Built 1935