fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4737 to 4752 of 27273 Properties.

DOM
 
$1,320,000

19333 Collins Ave #703

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,320,000
-1.86%
2 beds
3 Baths
1,457 SF
$906/SF
116
Ocean One Condominium
Built 1999
$1,320,000

700 NE 26TH TER #3006

Miami FL, 33137
$1,320,000
-5.38%
2 beds
2 Baths
1,105 SF
$1,195/SF
67
Missoni Baia
Built 2023
$1,320,000

630 Deer Creek Briarwood Ln

Deerfield Beach FL, 33442
$1,320,000
0%
5 beds
4 Baths
2,817 SF
$469/SF
8
PINES OF DEER CREEK
Built 1981
$1,319,000

16445 Collins Ave #2328

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,319,000
0%
2 beds
2 Baths
1,760 SF
$749/SF
69
OCEANIA
Built 1993
$1,309,000

4011 Salzedo Street #1009

Coral Gables FL, 33146
$1,309,000
2.83%
2 beds
2 Baths
1,054 SF
$1,242/SF
121
Cassia The Residences
Built 2027
$1,305,770

Miami FL, 33180
$1,305,770
-8.37%
5 beds
2 Baths
2,087 SF
$626/SF
82
SUNSWEPT ISLE
Built 1958
$1,300,000

495 Brickell Ave #3603

Miami FL, 33131
$1,300,000
0%
2 beds
2 Baths
1,518 SF
$856/SF
1105
Icon Brickell No TWO
Built 2009
$1,300,000

2555 Collins Ave #1409

Miami Beach FL, 33140
$1,300,000
0%
2 beds
2 Baths
1,034 SF
$1,257/SF
125
CLUB ATLANTIS
Built 1982
$1,300,000

701 Brickell Key Blvd #1512

Miami FL, 33131
$1,300,000
0%
3 beds
3 Baths
1,655 SF
$785/SF
250
COURVOISIER COURTS CONDO
Built 1997
$1,300,000

9595 Collins Ave #N6-J

Surfside FL, 33154
$1,300,000
0%
3 beds
3 Baths
1,650 SF
$788/SF
89
Solimar
Built 2002
$1,300,000

851 NE 1st Ave #4009

Miami FL, 33132
$1,300,000
-3.7%
2 beds
3 Baths
1,559 SF
$834/SF
163
Paramount Miami Worldcent
Built 2019
$1,300,000

17100 SW 274th St

Homestead FL, 33031
$1,300,000
-99%
4 beds
4 Baths
2,797 SF
$465/SF
65
THE REDLANDS SEC 1
Built 1982
$1,300,000

465 Brickell Ave #5505

Miami FL, 33131
$1,300,000
0%
2 beds
2 Baths
1,313 SF
$990/SF
121
ICONBRICKELL CONDO NO 1
Built 2008
$1,300,000

3301 NE 183rd St #905

Aventura FL, 33160
$1,300,000
0%
2 beds
3 Baths
2,001 SF
$650/SF
53
THE PENINSULA II CONDO
Built 2007
$1,300,000

16033 NW 87th Ct

Miami Lakes FL, 33018
$1,300,000
0%
5 beds
4 Baths
3,050 SF
$426/SF
71
DUNNWOODY LAKE
Built 2020
$1,300,000

FL, 9367833
$1,300,000
0%
4 beds
5 Baths
6,684 SF
$194/SF
319
HACIENDA LOS REYES
Built 2020