fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4513 to 4528 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,399,000

10044 SW 131st Ter

Miami FL, 33176
$1,399,000
0%
4 beds
2 Baths
2,383 SF
$587/SF
3
WOODS OF PINE ESTATES
Built 1976
$1,399,000

2301 Collins Ave #401

Miami Beach FL, 33139
$1,399,000
0%
1 beds
1 Baths
900 SF
$1,554/SF
56
RONEY PALACE CONDO
Built 1926
$1,399,000

7700 SW 139th Ter

Palmetto Bay FL, 33158
$1,399,000
-6.73%
4 beds
3 Baths
2,646 SF
$529/SF
71
ESTELLE LAWRENCE HOMES
Built 1964
$1,399,000

12 NE 26th St

Wilton Manors FL, 33305
$1,399,000
3.71%
3 beds
2 Baths
1,596 SF
$877/SF
214
Wilton Manors
Built 2004
$1,399,000

5371 S 25th St

Fort Pierce FL, 34981
$1,399,000
0%
3 beds
3 Baths
2,358 SF
$593/SF
2
METES AND BOUNDS
Built 2023
$1,399,000

808 SW 52nd ST

Cape Coral FL, 33914
$1,399,000
-6.67%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
36
Cape Coral
Built 1980
$1,399,000

16751 Waters Edge Dr

Weston FL, 33326
$1,399,000
0%
4 beds
3 Baths
3,397 SF
$412/SF
17
BONAVENTURE LAKES ADD 1
Built 1978
$1,399,000

6332 SW 28th St

Miami FL, 33155
$1,399,000
-2.64%
3 beds
3 Baths
2,373 SF
$590/SF
41
CORAL VILLAS REV
Built 1953
$1,398,900

24 SW 4th St #S-3406

Miami FL, 33130
$1,398,900
0%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
297
Faena Residences Miami
Built 2029
$1,398,000

20201 E Country Club Dr #2506

Aventura FL, 33180
$1,398,000
-6.8%
2 beds
4 Baths
2,973 SF
$470/SF
134
Hamptons
Built 2004
$1,398,000

2688 SW 25th Ave. #1

Miami FL, 33133
$1,398,000
-6.49%
3 beds
3 Baths
2,446 SF
$572/SF
77
Caliza
Built 2025
$1,398,000

3197 Virginia St

Miami FL, 33133
$1,398,000
-3.45%
2 beds
3 Baths
1,810 SF
$772/SF
92
N/A
Built 1991
$1,396,900

2411 Laguna Circle #704

North Miami FL, 33181
$1,396,900
0%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
591
One Park Tower
Built 2025
$1,395,000

7425 SW 170th Ter

Palmetto Bay FL, 33157
$1,395,000
0%
4 beds
3 Baths
2,836 SF
$492/SF
232
OLD CUTLER PALMS
Built 1994
$1,395,000

2100 Park Ave #201

Miami Beach FL, 33139
$1,395,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
163
ARTE CITY
Built 2011
$1,395,000

1910 N Hibiscus Dr

North Miami FL, 33181
$1,395,000
-15.4%
4 beds
2 Baths
2,028 SF
$688/SF
603
KEYSTONE POINT SEC 2
Built 1950