fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4481 to 4496 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,399,990

1183 NE 88th St

Miami FL, 33138
$1,399,990
-12.45%
2 beds
2 Baths
1,502 SF
$932/SF
44
AMD EDGEWATER MANORS
Built 1951
$1,399,900

23400 SW 142nd Ave

Homestead FL, 33032
$1,399,900
0%
5 beds
4 Baths
3,381 SF
$414/SF
70
N/A
Built 1940
$1,399,900

10773 NW 73rd Ter

Doral FL, 33178
$1,399,900
0%
5 beds
3 Baths
3,052 SF
$459/SF
4
DORAL ISLES ST CROIX
Built 1999
$1,399,900

2415 NE 35th Dr

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,399,900
-12.45%
3 beds
3 Baths
2,323 SF
$603/SF
92
CORAL RIDGE COUNTRY CLUB
Built 1982
$1,399,900

15130 SW 164th Ter

Miami FL, 33187
$1,399,900
0%
5 beds
3 Baths
3,772 SF
$371/SF
2
KINGS GROVE
Built 1988
$1,399,000

FL,
$1,399,000
0%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
102
Chame
Built 2010
$1,399,000

18671 Collins Ave #404

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,399,000
0%
2 beds
3 Baths
1,680 SF
$833/SF
85
Millennium
Built 1999
$1,399,000

3131 NE 7th Ave #2805

Miami FL, 33137
$1,399,000
-5.15%
2 beds
2 Baths
1,088 SF
$1,286/SF
164
ONE PARAISO CONDO
Built 2018
$1,399,000

398 NE 5th St #3711

Miami FL, 33132
$1,399,000
-7.96%
2 beds
2 Baths
818 SF
$1,710/SF
309
The Elser
Built 2022
$1,399,000

7549 Adventure Ave

North Bay Village FL, 33141
$1,399,000
-6.67%
3 beds
2 Baths
2,078 SF
$673/SF
487
TREASURE PLAZA
Built 1955
$1,399,000

8620 SW 85th Ave

Miami FL, 33143
$1,399,000
-4.11%
3 beds
2 Baths
1,825 SF
$767/SF
73
KENDALL POINT 1ST ADDN
Built 1966
$1,399,000

398 NE 5th St #3717

Miami FL, 33132
$1,399,000
-9.74%
3 beds
3 Baths
1,043 SF
$1,341/SF
343
The Elser
Built 2022
$1,399,000

10175 Collins Ave #1207

Bal Harbour FL, 33154
$1,399,000
0%
2 beds
3 Baths
1,967 SF
$711/SF
53
The Tiffany
Built 1982
$1,399,000

21050 Point Pl #604

Aventura FL, 33180
$1,399,000
0%
3 beds
4 Baths
2,970 SF
$471/SF
52
ATLANTIC III AT THE POINT
Built 2000
$1,399,000

1810 SW 6th Ave

Pompano Beach FL, 33060
$1,399,000
-6.11%
4 beds
3 Baths
1,680 SF
$833/SF
79
BOULEVARD PARK ISLES SEC
Built 1963
$1,399,000

16400 SW 173rd Ave

Miami FL, 33187
$1,399,000
0%
5 beds
4 Baths
3,091 SF
$453/SF
108
REDLAND
Built 1973