fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4465 to 4480 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,400,000

1623 Collins Ave #415

Miami Beach FL, 33139
$1,400,000
0%
2 beds
2 Baths
1,034 SF
$1,354/SF
7
THE GEORGIAN CONDOMINIUM
Built 1980
$1,400,000

1230 Pizarro St

Coral Gables FL, 33134
$1,400,000
0%
3 beds
2 Baths
1,403 SF
$998/SF
30
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1925
$1,400,000

480 NE 31st St #907

Miami FL, 33137
$1,400,000
0%
3 beds
3 Baths
1,649 SF
$849/SF
2
GRAN PARAISO
Built 2019
$1,400,000

1102 Genoa St

Coral Gables FL, 33134
$1,400,000
0%
3 beds
1 Baths
1,334 SF
$1,049/SF
28
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1925
$1,400,000

801 S Miami Ave #4902

Miami FL, 33130
$1,400,000
0%
2 beds
3 Baths
1,119 SF
$1,251/SF
30
SLS LUX
Built 2018
$1,400,000

350 Hazel St

Key Largo FL, 33037
$1,400,000
-15.15%
4 beds
2 Baths
1,620 SF
$864/SF
281
MONROE PARK
Built 2008
$1,400,000

3973 SW 140th Ave

Davie FL, 33330
$1,400,000
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
1
IMAGINATION FARMS EAST
Built 2001
$1,400,000

7517 Cutlass Ave

North Bay Village FL, 33141
$1,400,000
0%
3 beds
2 Baths
2,183 SF
$641/SF
135
TREASURE ISLAND
Built 1951
$1,399,999

398 NE 5th St #1601

Miami FL, 33132
$1,399,999
0%
3 beds
3 Baths
1,150 SF
$1,217/SF
190
The Elser
Built 2022
$1,399,999

12969 SW 220th Ter

Miami FL, 33170
$1,399,999
0%
5 beds
4 Baths
3,319 SF
$422/SF
112
ESTATE MANSIONS
Built 2007
$1,399,999

19520 SW 206th St

Miami FL, 33187
$1,399,999
-6.67%
5 beds
4 Baths
3,094 SF
$452/SF
114
Redlands
Built 2004
$1,399,999

17001 Collins Ave #1807

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,399,999
0%
1 beds
2 Baths
1,110 SF
$1,261/SF
31
Jade Beach Condo
Built 2008
$1,399,999

13643 Deering Bay Dr #146

Coral Gables FL, 33158
$1,399,999
0%
3 beds
3 Baths
2,750 SF
$509/SF
22
Venice
Built 1993
$1,399,999

1170 101st St #602

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,399,999
0%
3 beds
4 Baths
1,819 SF
$770/SF
14
PEARL HOUSE
Built 2020
$1,399,999

1650 SW 16th St

Miami FL, 33145
$1,399,999
-15.15%
3 beds
2 Baths
2,209 SF
$634/SF
155
SEVILLE
Built 1926
$1,399,999

12945 SW 82nd Ave

Pinecrest FL, 33156
$1,399,999
-6.67%
3 beds
2 Baths
1,258 SF
$1,113/SF
58
BUZ CARL ESTATES
Built 1958