SEARCH LISTINGS
Showing 4433 to 4448 of 27281 Properties.
DOM
 
851 NE 1st Ave #4801
Miami FL, 33132
$1,415,000
-5.03%
3 beds
4 Baths
2,204 SF
$642/SF
63
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
2901 S Bayshore Dr #8E
Coconut Grove FL, 33133
$1,410,000
0%
2 beds
2 Baths
1,172 SF
$1,203/SF
44
Yacht Harbour
Built 1975
2201 Collins Ave #707
Miami Beach FL, 33139
$1,400,000
0%
0 beds
1 Baths
490 SF
$2,857/SF
339
W Residences
Built 2009
2417 NE 18th Ave
Wilton Manors FL, 33305
$1,400,000
0%
3 beds
2 Baths
1,404 SF
$997/SF
273
MIDDLE RIVER MANOR
Built 1955
5025 Collins Ave #1602
Miami Beach FL, 33140
$1,400,000
0%
2 beds
2 Baths
1,350 SF
$1,037/SF
179
CAPOBELLA CONDO
Built 1995
68 SE 6th St #3607
Miami FL, 33131
$1,400,000
0%
2 beds
3 Baths
1,244 SF
$1,125/SF
249
REACH CONDO
Built 2016
650 West Ave #1001
Miami Beach FL, 33139
$1,400,000
0%
2 beds
2 Baths
1,147 SF
$1,221/SF
161
THE FLORIDIAN
Built 1997
200 NW 86th St
El Portal FL, 33150
$1,400,000
0%
4 beds
2 Baths
2,000 SF
$700/SF
139
SOARS RIVER ESTATES
Built 1970
1318 NE 16th Ter
Fort Lauderdale FL, 33304
$1,400,000
0%
3 beds
4 Baths
2,594 SF
$540/SF
131
Lake Ridge
Built 2026
8144 NW 43rd St
Doral FL, 33166
$1,400,000
0%
4 beds
5 Baths
2,257 SF
$620/SF
129
DOWNTOWN DORAL SOUTH PHAS
Built 2022
161 NW 35th St
Miami FL, 33127
$1,400,000
-22.22%
3 beds
4 Baths
1,451 SF
$965/SF
532
WYND WOOD PARK
Built 1925
7771 SW 99th St
Miami FL, 33156
$1,400,000
0%
4 beds
3 Baths
2,022 SF
$692/SF
92
DICE POINT
Built 2022
580 72nd St #1608
Miami Beach FL, 33141
$1,400,000
-11.11%
2 beds
2 Baths
802 SF
$1,746/SF
157
72 Park
Built 2024
3340 NE 190th St #1808
Aventura FL, 33180
$1,400,000
0%
2 beds
4 Baths
2,497 SF
$561/SF
74
AVENTURA MARINA ONE
Built 2006
55 Ocean Lane Dr #1031
Key Biscayne FL, 33149
$1,400,000
0%
3 beds
2 Baths
1,734 SF
$807/SF
63
OCEAN VILLAGE CONDO
Built 1982