fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4417 to 4432 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,425,000

11066 N 46th Pl N

West Palm Beach FL, 33411
$1,425,000
0%
8 beds
5 Baths
3,639 SF
$392/SF
7
11-43-41, W 1/2 OF NE 1/4
Built 2005
$1,425,000

8217 SW 189th Ter

Cutler Bay FL, 33157
$1,425,000
0%
4 beds
4 Baths
2,742 SF
$520/SF
17
RL OLD CUTLER
Built 2006
$1,425,000

200 Biscayne Boulevard Way #1406

Miami FL, 33131
$1,425,000
-10.66%
3 beds
3 Baths
1,607 SF
$887/SF
66
Epic Residences
Built 2008
$1,425,000

2201 SW 22nd Ter

Miami FL, 33145
$1,425,000
-5%
3 beds
2 Baths
1,579 SF
$902/SF
128
SILVER BLUFF ESTS-SEC A
Built 1964
$1,425,000

1616 Michigan Ave #1

Miami Beach FL, 33139
$1,425,000
-9.52%
4 beds
3 Baths
2,050 SF
$695/SF
74
LINCOLN ROAD VILLAS SOUTH
Built 1940
$1,425,000

851 N 11th Ave

Hollywood FL, 33019
$1,425,000
0%
5 beds
4 Baths
3,156 SF
$452/SF
60
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1994
$1,425,000

17211 SW 12th St

Pembroke Pines FL, 33029
$1,425,000
0%
5 beds
5 Baths
3,945 SF
$361/SF
52
SILVER LAKES PHASE II REP
Built 1995
$1,425,000

17550 Collins Ave #1003

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,425,000
0%
2 beds
3 Baths
1,361 SF
$1,047/SF
247
AURORA CONDOMINIUM
Built 2023
$1,425,000

3240 SW 190th Ave

Miramar FL, 33029
$1,425,000
-3.39%
5 beds
4 Baths
3,766 SF
$378/SF
72
SUNSET LAKES PLAT ONE
Built 2003
$1,425,000

1500 Ocean Dr #507

Miami Beach FL, 33139
$1,425,000
0%
2 beds
2 Baths
1,170 SF
$1,218/SF
1
1500 OCEAN DRIVE CONDO
Built 1998
$1,425,000

2301 Tequesta Ln

Coconut Grove FL, 33133
$1,425,000
0%
3 beds
2 Baths
1,442 SF
$988/SF
1
SILVER BLUFF EST SEC C
Built 1947
$1,420,000

2706 SKIMMER POINT DR S GULFPORT

St Petersburg FL, 33707
$1,420,000
-13.94%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
217
SKIMMER POINT
Built 2001
$1,420,000

1800 N Bayshore Dr #1901

Miami FL, 33132
$1,420,000
0%
3 beds
3 Baths
2,189 SF
$649/SF
46
1800 Club Condo
Built 2007
$1,418,000

1830 S Ocean Dr #3104

Hallandale Beach FL, 33009
$1,418,000
0%
3 beds
3 Baths
1,675 SF
$847/SF
58
BEACH CLUB TWO
Built 2005
$1,415,000

453 NE 89th St

El Portal FL, 33138
$1,415,000
-11.01%
3 beds
2 Baths
1,690 SF
$837/SF
114
EL PORTAL
Built 1936
$1,415,000

1321 NE 13th Ave

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,415,000
0%
3 beds
4 Baths
2,496 SF
$567/SF
22
Lazul
Built 2026