fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4369 to 4384 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,450,000

1200 Holiday Dr #705

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,450,000
-9.09%
2 beds
3 Baths
1,646 SF
$881/SF
141
Coconut Grove Residence
Built 2008
$1,450,000

6090 SW 63rd Ave

South Miami FL, 33143
$1,450,000
-3.33%
4 beds
3 Baths
2,412 SF
$601/SF
240
TWIN LAKES MANOR SUB CORR
Built 1955
$1,450,000

17300 SW 292nd St

Homestead FL, 33030
$1,450,000
-12.12%
4 beds
5 Baths
3,044 SF
$476/SF
157
Acreage & Unrec
Built 1956
$1,450,000

700 NE 24TH ST #606

Miami FL, 33137
$1,450,000
-6.45%
2 beds
3 Baths
1,783 SF
$813/SF
70
Aria Reserve Miami
Built 2025
$1,449,999

4406 SW 178th Ave

Miramar FL, 33029
$1,449,999
-3.33%
4 beds
4 Baths
4,073 SF
$356/SF
114
TUSCAN ISLES
Built 2023
$1,449,000

1951 SW 28th Ave

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,449,000
-19.5%
4 beds
3 Baths
2,214 SF
$654/SF
341
Chula Vista First Add Rev
Built 2024
$1,449,000

398 NE 5th St #1811

Miami FL, 33132
$1,449,000
5.08%
2 beds
2 Baths
818 SF
$1,771/SF
183
The Elser Residence
Built 2022
$1,449,000

17975 SW 232nd St

Miami FL, 33170
$1,449,000
-3.34%
4 beds
4 Baths
1,837 SF
$789/SF
330
Heathwood Groves 3
Built 1974
$1,449,000

18555 SW 83rd Pl

Cutler Bay FL, 33157
$1,449,000
-3.34%
5 beds
3 Baths
2,347 SF
$617/SF
125
OMNI ESTATES 2ND ADDN
Built 1968
$1,449,000

2155 SW 25th Ter

Miami FL, 33133
$1,449,000
0%
3 beds
3 Baths
1,628 SF
$890/SF
41
VICTORY HOMESITES
Built 1948
$1,449,000

16400 SW 80th Ave

Palmetto Bay FL, 33157
$1,449,000
-2.75%
4 beds
3 Baths
2,539 SF
$571/SF
36
THE OAKS
Built 1970
$1,449,000

3900 N 43rd Ave

Hollywood FL, 33021
$1,449,000
0%
3 beds
2 Baths
1,880 SF
$771/SF
71
HOLLYWOOD HILLS NORTH SEC
Built 1970
$1,449,000

1566 NE Quayside Ter #D14

Miami FL, 33138
$1,449,000
-9.38%
4 beds
5 Baths
3,711 SF
$390/SF
51
Towers of Quayside
Built 1975
$1,449,000

16699 Collins Ave #1002

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,449,000
-9.38%
2 beds
3 Baths
1,698 SF
$853/SF
160
La Perla
Built 2006
$1,449,000

24545 SW 192nd Ave

Homestead FL, 33031
$1,449,000
0%
4 beds
4 Baths
3,294 SF
$440/SF
97
Redland
Built 1990
$1,449,000

851 NE 1st Ave #2912

Miami FL, 33132
$1,449,000
-3.34%
3 beds
4 Baths
2,165 SF
$669/SF
52
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019