fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4353 to 4368 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,450,000

1830 S Ocean Dr #1703

Hallandale Beach FL, 33009
$1,450,000
0%
3 beds
3 Baths
1,733 SF
$837/SF
9
BEACH CLUB TWO CONDO
Built 2006
$1,450,000

16001 Collins Ave #4305

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,450,000
-6.45%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$1,010/SF
268
TRUMP TOWER I
Built 2008
$1,450,000

1652 Orchid Bnd

Weston FL, 33327
$1,450,000
0%
6 beds
4 Baths
3,170 SF
$457/SF
8
SECTOR 2-PARCELS 1 2 3 4
Built 1999
$1,450,000

4460 NE 25th Ave

Lighthouse Point FL, 33064
$1,450,000
0%
3 beds
2 Baths
2,480 SF
$585/SF
53
VENETIAN ISLES 3RD SEC
Built 1969
$1,450,000

7956 SW 195th St

Cutler Bay FL, 33157
$1,450,000
0%
5 beds
5 Baths
3,399 SF
$427/SF
60
CUTLER CAY
Built 2006
$1,450,000

2010 Alamanda Dr

North Miami FL, 33181
$1,450,000
0%
3 beds
2 Baths
1,586 SF
$914/SF
5
KEYSTONE POINT SEC 3
Built 1953
$1,450,000

17111 Biscayne Blvd #2001

North Miami Beach FL, 33160
$1,450,000
-6.93%
2 beds
3 Baths
1,957 SF
$741/SF
448
MARINA PALMS
Built 2017
$1,450,000

3540 N Park Rd

Hollywood FL, 33021
$1,450,000
0%
4 beds
3 Baths
2,839 SF
$511/SF
16
HOLLYWOOD HILLS NORTH SEC
Built 1987
$1,450,000

11400 NW 20th Ct

Plantation FL, 33323
$1,450,000
0%
4 beds
3 Baths
2,936 SF
$494/SF
21
FLA FRUIT LANDS CO SUB NO
Built 1994
$1,450,000

10873 NW 71st St

Doral FL, 33178
$1,450,000
0%
5 beds
3 Baths
3,052 SF
$475/SF
16
DORAL ISLES ST CROIX
Built 1999
$1,450,000

2020 N Bayshore Dr #2801

Miami FL, 33137
$1,450,000
-3.01%
2 beds
3 Baths
1,588 SF
$913/SF
312
PARAMOUNT BAY CONDO
Built 2010
$1,450,000

8005 SW 106th St

Miami FL, 33156
$1,450,000
0%
4 beds
2 Baths
2,920 SF
$497/SF
14
CONTINENTAL HOMES 1ST ADD
Built 1968
$1,450,000

3285 SW 132nd Ave

Miami FL, 33175
$1,450,000
0%
3 beds
2 Baths
2,878 SF
$504/SF
2
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 1983
$1,450,000

16699 COLLINS AVE #3601

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,450,000
0%
3 beds
3 Baths
1,623 SF
$893/SF
364
La perla condo
Built 2006
$1,450,000

1830 S Ocean Dr #3804

Hallandale Beach FL, 33009
$1,450,000
0%
3 beds
3 Baths
1,675 SF
$866/SF
47
BEACH CLUB
Built 2005
$1,450,000

3370 Hidden Bay Dr #2711

Aventura FL, 33180
$1,450,000
0%
3 beds
3 Baths
2,720 SF
$533/SF
127
HIDDEN BAY
Built 2000