fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4321 to 4336 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,450,000

650 NE 32nd St #2201

Miami FL, 33137
$1,450,000
0%
3 beds
4 Baths
1,646 SF
$881/SF
282
PARAISO BAY CONDO
Built 2018
$1,450,000

9870 NW 75th Ter

Doral FL, 33178
$1,450,000
0%
5 beds
5 Baths
3,113 SF
$466/SF
195
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2016
$1,450,000

300 Biscayne Blvd Way #2608

Miami FL, 33131
$1,450,000
-3.27%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
508
Aston Martin Residences
Built 2024
$1,450,000

17111 Biscayne Blvd #2002

North Miami Beach FL, 33160
$1,450,000
0%
2 beds
3 Baths
1,958 SF
$741/SF
158
MARINA PALMS RESIDENCES
Built 2017
$1,450,000

2301 Collins Ave #1202

Miami Beach FL, 33139
$1,450,000
-8.52%
1 beds
1 Baths
880 SF
$1,648/SF
526
Roney Palace
Built 1926
$1,450,000

9455 Collins Ave #806

Surfside FL, 33154
$1,450,000
0%
2 beds
3 Baths
1,510 SF
$960/SF
127
THE WAVES CONDOMINIUM
Built 1991
$1,450,000

10794 NW 70th St

Doral FL, 33178
$1,450,000
0%
4 beds
3 Baths
2,452 SF
$591/SF
174
DORAL ISLES ST CROIX 1ST
Built 2000
$1,450,000

6700 Indian Creek Dr #908

Miami Beach FL, 33141
$1,450,000
-2.03%
3 beds
4 Baths
1,669 SF
$869/SF
210
EDEN HOUSE CONDO
Built 2013
$1,450,000

290 Tropic Dr

Lauderdale By The Sea FL, 33308
$1,450,000
0%
3 beds
2 Baths
1,889 SF
$768/SF
170
SILVER SHORES UNIT A
Built 1957
$1,450,000

4796 Sophia Dr

Ave Maria FL, 34142
$1,450,000
0%
4 beds
4 Baths
3,985 SF
$364/SF
85
Maple Ridge
Built 2022
$1,450,000

22601 SW 127th Ave

Miami FL, 33170
$1,450,000
0%
3 beds
2 Baths
3,409 SF
$425/SF
71
TRIPLETTS ADDN TO GOULDS
Built 1980
$1,450,000

8241 SW 146th St

Palmetto Bay FL, 33158
$1,450,000
0%
4 beds
4 Baths
2,858 SF
$507/SF
65
MANGOWOOD PARK
Built 1968
$1,450,000

495 Brickell Ave #1702

Miami FL, 33131
$1,450,000
-2.68%
2 beds
2 Baths
1,654 SF
$877/SF
521
ICON BRICKELL NO TWO
Built 2009
$1,450,000

2075 S Hibiscus Dr

North Miami FL, 33181
$1,450,000
3.72%
3 beds
3 Baths
1,641 SF
$884/SF
114
KEYSTONE POINT SEC 2
Built 1951
$1,450,000

1348 Silk Oak Dr

Hollywood FL, 33021
$1,450,000
0%
5 beds
3 Baths
2,501 SF
$580/SF
403
HILLCREST COUNTRY CLUB SO
Built 2019
$1,450,000

1980 NE 185th Ter

North Miami Beach FL, 33179
$1,450,000
0%
4 beds
3 Baths
2,289 SF
$633/SF
81
SKY LAKE
Built 1957