fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4273 to 4288 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,489,000

4715 N Miami Ave

Miami FL, 33127
$1,489,000
-0.67%
4 beds
4 Baths
1,928 SF
$772/SF
79
4719 N Miami Ave LLC
Built 2026
$1,489,000

4719 N Miami Ave

Miami FL, 33127
$1,489,000
-0.67%
4 beds
4 Baths
1,928 SF
$772/SF
79
Villa District Residences
Built 2026
$1,485,000

1905 Harbor View Cir

Weston FL, 33327
$1,485,000
0%
6 beds
4 Baths
3,012 SF
$493/SF
112
SECTOR 7-PARCEL Q
Built 2002
$1,485,000

5735 SW 12th St

West Miami FL, 33144
$1,485,000
0%
3 beds
3 Baths
1,428 SF
$1,040/SF
22
SYLVANIA HEIGHTS
Built 1928
$1,485,000

801 S Miami Ave #3009

Miami FL, 33130
$1,485,000
93590.85%
3 beds
3 Baths
1,450 SF
$1,024/SF
745
SLS LUX
Built 2018
$1,485,000

14755 SW 18th Ct

Davie FL, 33325
$1,485,000
0%
4 beds
4 Baths
2,624 SF
$566/SF
44
FLA FRUIT LANDS CO
Built 1982
$1,480,000

3131 NE 7th Ave #1504

Miami FL, 33137
$1,480,000
0%
3 beds
4 Baths
1,526 SF
$970/SF
269
ONE PARAISO CONDO
Built 2018
$1,480,000

6901 Edgewater Dr #315

Coral Gables FL, 33133
$1,480,000
0%
2 beds
3 Baths
1,330 SF
$1,113/SF
171
Gables Harbour
Built 1971
$1,480,000

17507 SW 43rd St

Miramar FL, 33029
$1,480,000
-7.5%
6 beds
5 Baths
3,633 SF
$407/SF
84
TUSCAN ISLES
Built 2022
$1,480,000

3500 SW 111th Ave

Miami FL, 33165
$1,480,000
-1.33%
5 beds
4 Baths
3,308 SF
$447/SF
99
ANNIE ESTATES
Built 1981
$1,480,000

Weston FL, 33327
$1,480,000
-2.95%
5 beds
3 Baths
2,732 SF
$542/SF
30
SECTOR 7 - PARCELS J-2 &
Built 1998
$1,480,000

232 Sea View Dr #108

Key Biscayne FL, 33149
$1,480,000
0%
2 beds
3 Baths
1,340 SF
$1,104/SF
9
CAPE FLORIDA CLUB CONDO
Built 1977
$1,480,000

900 Biscayne Blvd #4308

Miami FL, 33132
$1,480,000
0%
2 beds
3 Baths
1,450 SF
$1,021/SF
53
900 BISCAYNE BAY CONDO
Built 2008
$1,480,000

17121 Collins Ave #1703

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,480,000
-3.27%
1 beds
2 Baths
858 SF
$1,725/SF
409
JADE OCEAN CONDO
Built 2009
$1,479,999

1524 Columbian Drive

Punta Gorda FL, 33950
$1,479,999
-17.77%
3 beds
4 Baths
3,598 SF
$411/SF
1479
PUNTA GORDA ISLES
Built 2000
$1,479,000

7541 NW 97th Ct

Doral FL, 33178
$1,479,000
-4.52%
5 beds
5 Baths
3,113 SF
$475/SF
103
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2017