fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4257 to 4272 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,495,000

851 NE 1st Ave #2212

Miami FL, 33132
$1,495,000
-9.39%
3 beds
4 Baths
2,165 SF
$691/SF
149
Paramount world center
Built 2019
$1,495,000

2937 SW 21st ST

Miami FL, 33145
$1,495,000
-5.97%
4 beds
5 Baths
2,620 SF
$571/SF
298
N/A
Built 2025
$1,495,000

3521 SW 58th Ct

Miami FL, 33155
$1,495,000
0%
4 beds
3 Baths
1,412 SF
$1,059/SF
165
CENTRAL MIAMI PART L
Built 1949
$1,494,000

4401 Collins Ave #2104

Miami Beach FL, 33140
$1,494,000
-6.63%
1 beds
2 Baths
980 SF
$1,524/SF
498
FONTAINEBLEAU II CONDO
Built 2005
$1,490,000

2000 Island Blvd #3004

Aventura FL, 33160
$1,490,000
-1.97%
3 beds
3 Baths
2,560 SF
$582/SF
174
2000 ISL BLVD WILLIAMS IS
Built 1995
$1,490,000

17550 Collins Ave #1403

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,490,000
-6.29%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
277
AURORA
Built 2024
$1,490,000

8002 NW 43rd St

Doral FL, 33166
$1,490,000
0%
4 beds
5 Baths
2,257 SF
$660/SF
30
CANARIAS EAST
Built 2023
$1,490,000

1541 Brickell Ave #C1607

Miami FL, 33129
$1,490,000
0%
3 beds
3 Baths
2,089 SF
$713/SF
87
THE PALACE
Built 1981
$1,490,000

8181 Banpo Bridge Way

Delray Beach FL, 33446
$1,490,000
-9.7%
3 beds
4 Baths
3,249 SF
$459/SF
169
BRIDGES PL 7
Built 2014
$1,490,000

11790 NE 8th Ave

Biscayne Park FL, 33161
$1,490,000
0%
3 beds
2 Baths
1,742 SF
$855/SF
21
GRIFFING BISCAYNE PARK ES
Built 1952
$1,490,000

142 Peg Leg Ln

Lower Keys FL, 33042
$1,490,000
-6.87%
4 beds
3 Baths
2,136 SF
$698/SF
311
CUTTHROAT HARBOR ESTS
Built 2024
$1,490,000

580 72nd St #810

Miami Beach FL, 33141
$1,490,000
-6.29%
2 beds
2 Baths
887 SF
$1,680/SF
198
72ND PARK CONDO
Built 2025
$1,490,000

335 S Biscayne Blvd #1209

Miami FL, 33131
$1,490,000
0%
3 beds
2 Baths
1,792 SF
$831/SF
4
One Miami East
Built 2005
$1,490,000

23140 SW 187th Ave

Miami FL, 33170
$1,490,000
-6.29%
6 beds
6 Baths
3,489 SF
$427/SF
64
Redlands
Built 1980
$1,490,000

1241 S 13th Ave

Hollywood FL, 33019
$1,490,000
0%
3 beds
3 Baths
2,514 SF
$593/SF
10
RODMAN STREET DEVELOPMENT
Built 1995
$1,489,000

500 Alton Rd #1906

Miami Beach FL, 33139
$1,489,000
-8.59%
1 beds
2 Baths
1,010 SF
$1,474/SF
311
FIVE PARK MIAMI BEACH
Built 2025