fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3825 to 3840 of 27257 Properties.

DOM
 
$1,650,000

3400 SW 27th Ave #1105

Miami FL, 33133
$1,650,000
0%
2 beds
3 Baths
1,540 SF
$1,071/SF
4
Ritz-Carlton Tower Reside
Built 2001
$1,650,000

133 Mystic Ln

Jupiter FL, 33458
$1,650,000
-33.47%
4 beds
6 Baths
3,601 SF
$458/SF
790
MYSTIC COVE
Built 2002
$1,650,000

1300 S Miami Ave #PH5110

Miami FL, 33130
$1,650,000
-10.13%
3 beds
3 Baths
1,711 SF
$964/SF
115
SLS Brickell
Built 2016
$1,650,000

8927 Hawthorne Ave

Surfside FL, 33154
$1,650,000
-2.94%
3 beds
2 Baths
1,447 SF
$1,140/SF
60
SECOND AMD PLAT OF NORMAN
Built 1941
$1,650,000

9 Island Ave #609

Miami Beach FL, 33139
$1,650,000
-5.71%
2 beds
2 Baths
1,477 SF
$1,117/SF
137
NINE ISLAND AVENUE CONDO
Built 1981
$1,650,000

398 NE 5th St #4701

Miami FL, 33132
$1,650,000
0%
3 beds
3 Baths
1,150 SF
$1,435/SF
3
The Elser
Built 2022
$1,650,000

14150 NW 1st Ave

Miami FL, 33168
$1,650,000
0%
5 beds
4 Baths
2,634 SF
$626/SF
2
BISC GARDENS SEC H PART 2
Built 1951
$1,650,000

330 Sunny Isles Blvd #5-2301

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,650,000
0%
3 beds
4 Baths
1,892 SF
$872/SF
2
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,650,000

200 Biscayne Boulevard Way #1108

Miami FL, 33131
$1,650,000
0%
2 beds
3 Baths
1,453 SF
$1,136/SF
67
EPIC WEST CONDO
Built 2008
$1,650,000

16485 Collins Ave #536

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,650,000
0%
2 beds
3 Baths
2,020 SF
$817/SF
31
OCEANIA III CONDO
Built 1991
$1,650,000

434 Loretto Ave

Coral Gables FL, 33146
$1,650,000
0%
3 beds
2 Baths
1,518 SF
$1,087/SF
7
CORAL GABLES RIVIERA SEC
Built 1949
$1,650,000

1601 SW 20th St #4

Miami FL, 33135
$1,650,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
36
OSCEOLAS GROVE
Built 2026
$1,650,000

1601 SW 20th St #1

Miami FL, 33135
$1,650,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
36
OSCEOLAS GROVE
Built 2026
$1,650,000

1601 SW 20th St #3

Miami FL, 33135
$1,650,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
36
OSCEOLAS GROVE
Built 2026
$1,650,000

1601 SW 20th St #2

Miami FL, 33135
$1,650,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
36
OSCEOLAS GROVE
Built 2026
$1,650,000

1000 Brickell Plz #4301

Miami FL, 33131
$1,650,000
0%
2 beds
3 Baths
1,286 SF
$1,283/SF
14
BRICKELL FLATIRON
Built 2019