fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3777 to 3792 of 27254 Properties.

DOM
 
$1,670,000

720 NE 69th St #11S

Miami FL, 33138
$1,670,000
0%
2 beds
3 Baths
2,957 SF
$565/SF
100
PALM BAY TOWERS
Built 1972
$1,670,000

9401 Collins Ave #505

Surfside FL, 33154
$1,670,000
0%
2 beds
3 Baths
1,614 SF
$1,035/SF
9
Azure Condominium
Built 2005
$1,670,000

4390 SW 122nd Ter

Davie FL, 33330
$1,670,000
-9.73%
5 beds
5 Baths
3,958 SF
$422/SF
212
CRESCENT RIDGE
Built 2024
$1,669,965

10091 NW 7th St

Plantation FL, 33324
$1,669,965
0%
5 beds
4 Baths
4,258 SF
$392/SF
52
PLANTATION PALMS
Built 1991
$1,669,000

2330 SW 36th Ave #2

Miami FL, 33134
$1,669,000
0%
3 beds
4 Baths
2,193 SF
$761/SF
84
Vista to the Plaza
Built 2025
$1,660,000

690 SW 1 Avenue #2309

Miami FL, 33130
$1,660,000
-0.42%
2 beds
2 Baths
960 SF
$1,729/SF
353
The Standard Residences
Built 2027
$1,660,000

19333 E Collins Ave #1202

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,660,000
-4.87%
2 beds
3 Baths
1,756 SF
$945/SF
93
OCEAN ONE
Built 1999
$1,659,999

1080 NE 104th St

Miami Shores FL, 33138
$1,659,999
0%
3 beds
3 Baths
1,848 SF
$898/SF
102
EVENINGSIDE
Built 1951
$1,657,000

1330 West Ave #PH05

Miami Beach FL, 33139
$1,657,000
0%
2 beds
2 Baths
1,581 SF
$1,048/SF
2
THE WAVERLY AT SOUTH BEAC
Built 2001
$1,655,900

1400 Biscayne Boulevard #403

Miami FL, 33132
$1,655,900
3.76%
2 beds
3 Baths
1,819 SF
$910/SF
574
Casa Bella Residences
Built 2026
$1,653,900

77 SE 5th St #2701

Miami FL, 33131
$1,653,900
-15.35%
2 beds
2 Baths
1,217 SF
$1,359/SF
273
Viceroy Brickell
Built 2026
$1,650,000

11 Island Ave #512

Miami Beach FL, 33139
$1,650,000
-5.71%
2 beds
3 Baths
1,733 SF
$952/SF
373
Costa Brava Condo
Built 1972
$1,650,000

6799 Collins Ave #804

Miami Beach FL, 33141
$1,650,000
0%
2 beds
2 Baths
1,105 SF
$1,493/SF
302
South Tower Carillon
Built 2008
$1,650,000

Homestead FL, 33031
$1,650,000
-16.46%
7 beds
4 Baths
3,682 SF
$448/SF
316
Homestead
Built 1995
$1,650,000

488 NE 18th St #215

Miami FL, 33132
$1,650,000
0%
3 beds
4 Baths
2,018 SF
$818/SF
385
ARIA ON THE BAY
Built 2018
$1,650,000

740 31ST ST SW

Naples FL, 34117
$1,650,000
0%
6 beds
5 Baths
n/a
n/a
163
Golden Gate Estates
Built 1990