fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3745 to 3760 of 27257 Properties.

DOM
 
$1,690,000

4142 SW 188th Ave

Miramar FL, 33029
$1,690,000
0%
6 beds
5 Baths
4,264 SF
$396/SF
2
SUNSET LAKES PLAT TWO
Built 2002
$1,690,000

2020 N Bayshore Dr #1906

Miami FL, 33137
$1,690,000
0%
2 beds
3 Baths
1,666 SF
$1,014/SF
182
PARAMOUNT BAY CONDO
Built 2010
$1,689,990

24480 SW 209th Pl

Homestead FL, 33031
$1,689,990
-6.11%
5 beds
4 Baths
3,424 SF
$494/SF
437
OUTBACK RANCHES
Built 2025
$1,689,900

9901 W Bay Harbor Dr #303

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,689,900
0%
3 beds
4 Baths
1,662 SF
$1,017/SF
65
Alana Bay Harbor
Built 2024
$1,689,320

1170 E Hallandale Beach Blvd #1508

Hallandale Beach FL, 33009
$1,689,320
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
31
Hallandale Oasis
Built 2027
$1,689,000

3101 S Ocean Dr #3506

Hollywood FL, 33019
$1,689,000
-2.88%
3 beds
4 Baths
2,115 SF
$799/SF
286
OCEAN PALMS
Built 2005
$1,688,000

325 Calusa St 96

Key Largo FL, 33037
$1,688,000
0%
4 beds
5 Baths
2,040 SF
$827/SF
323
CALUSA CAMPGROUND
Built 2018
$1,688,000

1035 Waterside Cir

Weston FL, 33327
$1,688,000
0%
6 beds
4 Baths
4,457 SF
$379/SF
153
SECTOR 2-PARCELS 9 & 10
Built 2001
$1,685,900

77 SE 5th Street #2403

Miami FL, 33131
$1,685,900
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
45
Viceroy
Built 2026
$1,685,000

507 Hunting Lodge Dr

Miami Springs FL, 33166
$1,685,000
0%
5 beds
4 Baths
3,588 SF
$470/SF
226
REV PL OF REV PL OF PT OF
Built 1951
$1,685,000

13805 SW 41st St

Davie FL, 33330
$1,685,000
0%
4 beds
3 Baths
2,740 SF
$615/SF
28
IMAGINATION FARMS EAST
Built 2000
$1,685,000

2727 Calusa St

Miami FL, 33133
$1,685,000
-0.59%
4 beds
3 Baths
1,403 SF
$1,201/SF
64
SILVER BLUFF EST-SEC C
Built 1947
$1,685,000

2925 SW 36th Ave

Miami FL, 33133
$1,685,000
-2.32%
4 beds
6 Baths
2,483 SF
$679/SF
51
OVERBROOK PK
Built 2026
$1,682,000

1040 Biscayne Blvd #1602

Miami FL, 33132
$1,682,000
0%
2 beds
3 Baths
1,802 SF
$933/SF
9
TEN MUSEUM
Built 2007
$1,680,000

580 72nd St #1208

Miami Beach FL, 33141
$1,680,000
-5.62%
2 beds
2 Baths
802 SF
$2,095/SF
288
72 Park Condo
Built 2025
$1,680,000

1543 Dorado Ave

Coral Gables FL, 33146
$1,680,000
0%
3 beds
3 Baths
2,768 SF
$607/SF
122
C GAB COUNTRY CLUB SEC 5
Built 1986