fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3729 to 3744 of 27250 Properties.

DOM
 
$1,695,000

721 SW 11th Street #A

Miami FL, 33129
$1,695,000
0%
3 beds
3 Baths
2,274 SF
$745/SF
52
Brickell Eight
Built 2026
$1,691,000

900 Diplomat Pkwy

Hollywood FL, 33019
$1,691,000
-5%
4 beds
4 Baths
3,247 SF
$521/SF
333
HOLLYWOOD GOLF ESTATES SE
Built 1968
$1,690,000

200 Biscayne Boulevard Way #902

Miami FL, 33131
$1,690,000
0%
2 beds
4 Baths
1,694 SF
$998/SF
192
Epic West
Built 2008
$1,690,000

4255 SW 123rd Ter

Davie FL, 33330
$1,690,000
-3.7%
5 beds
5 Baths
3,888 SF
$435/SF
275
Crescent Ridge
Built 2024
$1,690,000

322 189th St

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,690,000
0%
2 beds
2 Baths
2,250 SF
$751/SF
98
OCEAN BLVD ESTATES SEC A
Built 1950
$1,690,000

6772 NW 111th Ave

Doral FL, 33178
$1,690,000
0%
5 beds
4 Baths
3,196 SF
$529/SF
28
DORAL ISLES PACIFICA
Built 1998
$1,690,000

151 Crandon Blvd #1035

Key Biscayne FL, 33149
$1,690,000
0%
2 beds
2 Baths
1,547 SF
$1,092/SF
64
KEY COLONY
Built 1980
$1,690,000

2100 N Ocean Blvd #12D

Fort Lauderdale FL, 33305
$1,690,000
0%
3 beds
3 Baths
2,172 SF
$778/SF
103
THE PALMS TOWER ONE
Built 2000
$1,690,000

19333 E Collins Ave #1402

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,690,000
-5.06%
2 beds
3 Baths
1,756 SF
$962/SF
154
Ocean 1
Built 1999
$1,690,000

1231 15th Ter #5

Miami Beach FL, 33139
$1,690,000
-9.14%
4 beds
3 Baths
1,830 SF
$923/SF
172
THE DARIA CONDO
Built 1936
$1,690,000

2448 Okeechobee Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,690,000
0%
4 beds
3 Baths
1,962 SF
$861/SF
21
LAUDERDALE ISLES NO 2-BLK
Built 1956
$1,690,000

16001 Collins Ave #2203

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,690,000
-0.59%
2 beds
3 Baths
1,962 SF
$861/SF
186
TRUMP TOWER
Built 2008
$1,690,000

3131 NE 7th Ave #4503

Miami FL, 33137
$1,690,000
0%
3 beds
4 Baths
1,526 SF
$1,107/SF
14
ONE PARAISO
Built 2018
$1,690,000

650 Valencia Ave #302

Coral Gables FL, 33134
$1,690,000
-4.79%
3 beds
3 Baths
2,365 SF
$715/SF
30
VALENCIA GRANDE
Built 2007
$1,690,000

155 Ocean Lane Dr #201

Key Biscayne FL, 33149
$1,690,000
-13.33%
3 beds
3 Baths
1,930 SF
$876/SF
53
Commodore Club
Built 1973
$1,690,000

2301 Collins Ave #719

Miami Beach FL, 33139
$1,690,000
0%
1 beds
1 Baths
900 SF
$1,878/SF
120
RONEY PALACE CONDO
Built 1926