fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3761 to 3776 of 27257 Properties.

DOM
 
$1,680,000

5025 Collins Ave #903

Miami Beach FL, 33140
$1,680,000
0%
3 beds
3 Baths
1,660 SF
$1,012/SF
116
CAPOBELLA CONDO
Built 1995
$1,680,000

365 Buttonwood Shores Dr

Key Largo FL, 33037
$1,680,000
-9.19%
4 beds
3 Baths
2,430 SF
$691/SF
165
BUTTONWOOD SHORES ADD
Built 2026
$1,680,000

19333 Collins Ave #2304

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,680,000
-15.92%
3 beds
3 Baths
2,420 SF
$694/SF
73
Ocean One
Built 1999
$1,680,000

2325 NE 194 Street

Miami FL, 33180
$1,680,000
1.82%
4 beds
3 Baths
1,787 SF
$940/SF
198
ENCHANTED LAKE SEC 6
Built 1962
$1,680,000

2 Grove Isle Dr #B1507

Miami FL, 33133
$1,680,000
-4%
2 beds
2 Baths
1,882 SF
$893/SF
178
Grove Isle
Built 1980
$1,680,000

1101 Capri St

Coral Gables FL, 33134
$1,680,000
-0.59%
3 beds
2 Baths
1,710 SF
$982/SF
25
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1969
$1,680,000

55 SW 9th St #3906

Miami FL, 33130
$1,680,000
0%
3 beds
4 Baths
1,290 SF
$1,302/SF
92
Brickel Heights
Built 2017
$1,679,000

2943 SW 23rd St

Miami FL, 33145
$1,679,000
0%
3 beds
3 Baths
2,312 SF
$726/SF
53
DYNAMIC TOWNHOMES
Built 2016
$1,679,000

1209 La Mancha Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,679,000
-1.18%
3 beds
2 Baths
2,009 SF
$836/SF
39
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1924
$1,675,000

700 NE 24 #203

Miami FL, 33137
$1,675,000
0%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
193
ARIA RESERVE
Built 2025
$1,675,000

2301 Collins Ave #1633

Miami Beach FL, 33139
$1,675,000
0%
1 beds
2 Baths
960 SF
$1,745/SF
101
Roney palace
Built 1926
$1,675,000

842 W Coco Plum Cir

Plantation FL, 33324
$1,675,000
-11.38%
3 beds
3 Baths
3,227 SF
$519/SF
204
JACARANDA AREA 9
Built 1978
$1,675,000

90 Alton Rd #902

Miami Beach FL, 33139
$1,675,000
0%
2 beds
2 Baths
1,130 SF
$1,482/SF
92
Yacht Club At Portofino
Built 1999
$1,675,000

1500 Ocean Dr #607

Miami Beach FL, 33139
$1,675,000
0%
2 beds
2 Baths
1,170 SF
$1,432/SF
24
1500 OCEAN DRIVE CONDO
Built 1998
$1,675,000

5830 SW 51st Ter

Miami FL, 33155
$1,675,000
-7.71%
4 beds
3 Baths
2,112 SF
$793/SF
62
BILTMORE HEIGHTS RED RD A
Built 1947
$1,675,000

851 NE 1st Ave #3711

Miami FL, 33132
$1,675,000
0%
3 beds
4 Baths
2,188 SF
$766/SF
2
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019