fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3681 to 3696 of 27248 Properties.

DOM
 
$1,700,000

10 Venetian Way #604

Miami Beach FL, 33139
$1,700,000
-5.56%
2 beds
2 Baths
1,477 SF
$1,151/SF
107
THE GRAND VENETIAN CONDO
Built 2001
$1,700,000

12770 SW 188th St

Miami FL, 33177
$1,700,000
0%
5 beds
5 Baths
4,933 SF
$345/SF
235
SOUTH SPRINGS HOMES
Built 2007
$1,700,000

333 Las Olas Way #3106

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,700,000
0%
2 beds
3 Baths
1,869 SF
$910/SF
106
Las Olas River House
Built 2005
$1,700,000

10461 SW 121st St

Miami FL, 33176
$1,700,000
0%
5 beds
4 Baths
3,072 SF
$553/SF
13
PINEWOOD ESTATES
Built 1989
$1,700,000

6720 SW 88th Ter

Pinecrest FL, 33156
$1,700,000
0%
4 beds
3 Baths
2,944 SF
$577/SF
30
SWAN LAKE
Built 1991
$1,700,000

360 13th St SW

Naples FL, 34117
$1,700,000
0%
4 beds
4 Baths
3,039 SF
$559/SF
24
Golden Gate Estate Unit 9
Built 2024
$1,700,000

18201 SW 70th Pl

Southwest Ranches FL, 33331
$1,700,000
0%
5 beds
3 Baths
2,118 SF
$803/SF
1
CHAMBERS SUB SW1/4
Built 1978
$1,699,999

9801 Collins Ave #19H

Bal Harbour FL, 33154
$1,699,999
-5.03%
2 beds
2 Baths
1,688 SF
$1,007/SF
60
Balmoral
Built 1977
$1,699,999

20 NE 11th St #4006

Miami FL, 33132
$1,699,999
0%
2 beds
2 Baths
1,093 SF
$1,555/SF
25
ELEVEN HOTEL AND RESIDENC
Built 2026
$1,699,999

20 NE 11th St #4308

Miami FL, 33132
$1,699,999
0%
2 beds
2 Baths
977 SF
$1,740/SF
37
ELEVEN HOTEL AND RESIDENC
Built 2026
$1,699,999

650 West Ave #2801

Miami Beach FL, 33139
$1,699,999
-5.03%
2 beds
2 Baths
1,147 SF
$1,482/SF
170
THE FLORIDIAN CONDO
Built 1997
$1,699,999

11807 SW 112th Ave

Miami FL, 33176
$1,699,999
0%
4 beds
2 Baths
1,972 SF
$862/SF
60
OAKLAND ACRES
Built 1970
$1,699,998

17201 Collins Ave #1807

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,699,998
-5.56%
2 beds
3 Baths
1,886 SF
$901/SF
136
OCEAN FOUR
Built 2006
$1,699,517

2851 SW 117th Ave

Miami FL, 33175
$1,699,517
0%
4 beds
3 Baths
2,925 SF
$581/SF
2
CORAL WAY ESTATES
Built 1980
$1,699,500

2739 NE 15th St

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,699,500
0%
3 beds
4 Baths
2,995 SF
$567/SF
22
Coral Place
Built 1998
$1,699,200

9559 Collins Ave #S6-C

Surfside FL, 33154
$1,699,200
-8.15%
2 beds
3 Baths
1,740 SF
$977/SF
543
Solimar Condo
Built 2001