SEARCH LISTINGS
Showing 3665 to 3680 of 27248 Properties.
DOM
 
347 NW 43rd St
Miami FL, 33127
$1,700,000
0%
4 beds
3 Baths
1,932 SF
$880/SF
241
GRIFFINS SUB
Built 2025
7000 Island Blvd #1207
Aventura FL, 33160
$1,700,000
0%
4 beds
5 Baths
2,870 SF
$592/SF
43
7000 ISLAND BLVD
Built 1998
1155 Tyler St
Hollywood FL, 33019
$1,700,000
1.49%
3 beds
3 Baths
2,882 SF
$590/SF
239
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1952
6124 Paradise Point Dr #6124
Palmetto Bay FL, 33157
$1,700,000
3.03%
2 beds
2 Baths
2,651 SF
$641/SF
176
Royal Harbour Yacht Club
Built 1991
851 NE 1st Ave #3211
Miami FL, 33132
$1,700,000
-8.11%
4 beds
4 Baths
2,188 SF
$777/SF
46
PARAMOUNT MIAMI WORLD CEN
Built 2019
8918 Harding Ave
Surfside FL, 33154
$1,700,000
-32%
3 beds
2 Baths
1,327 SF
$1,281/SF
128
NORMANDY BEACH 2ND AMD PL
Built 1926
20355 NE 34th Ct #2725
Aventura FL, 33180
$1,700,000
-26.05%
5 beds
4 Baths
5,372 SF
$316/SF
379
DELVISTA TOWERS
Built 1990
2127 Brickell Ave #1505
Miami FL, 33129
$1,700,000
0%
2 beds
2 Baths
1,700 SF
$1,000/SF
24
Bristol Tower Condo
Built 1993
10601 SW 128th St
Miami FL, 33176
$1,700,000
0%
5 beds
4 Baths
2,799 SF
$607/SF
527
CLOVER SUB 1ST ADDN
Built 2001
11230 SW 156th Ave
Miami FL, 33196
$1,700,000
0%
5 beds
4 Baths
3,379 SF
$503/SF
19
HAMMOCKS SHORES 2ND ADDN
Built 1995
2532 SE 13th St
Pompano Beach FL, 33062
$1,700,000
-5.56%
6 beds
4 Baths
4,865 SF
$349/SF
102
POMPANO SHORES
Built 1970
3100 N Ocean Drive #P1206
Singer Island FL, 33404
$1,700,000
-19.05%
2 beds
2 Baths
1,620 SF
$1,049/SF
29
Amrit Ocean Peace Tower
Built 2023
6252 NW 65th Ter
Parkland FL, 33067
$1,700,000
-2.86%
5 beds
4 Baths
3,470 SF
$490/SF
32
Pine Tree Estates
Built 1985
500 SW 39th Ct
Miami FL, 33134
$1,700,000
-5.56%
3 beds
2 Baths
2,709 SF
$628/SF
122
FLOYD GOVE ESTATE
Built 1952
275 Giralda Ave #6E
Coral Gables FL, 33134
$1,700,000
0%
2 beds
3 Baths
1,391 SF
$1,222/SF
35
GIRALDA PLACE
Built 2018