fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3601 to 3616 of 27245 Properties.

DOM
 
$1,750,000

300 BISCAYNE BLVD WAY #2009

Miami FL, 33131
$1,750,000
-5.41%
2 beds
3 Baths
1,578 SF
$1,109/SF
98
ASTON MARTIN RESIDENCES
Built 2024
$1,750,000

92 SW 3rd St #5202

Miami FL, 33130
$1,750,000
0%
2 beds
3 Baths
2,048 SF
$854/SF
14
Mint Condominiums
Built 2010
$1,750,000

17550 Collins #501

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,750,000
0%
3 beds
4 Baths
1,964 SF
$891/SF
16
AURORA
Built 2023
$1,750,000

8022 Deer Lake Ct

Parkland FL, 33067
$1,750,000
0%
3 beds
4 Baths
2,613 SF
$670/SF
15
The Falls at Parkland
Built 2022
$1,750,000

7980 SW 108th St

Miami FL, 33156
$1,750,000
-7.89%
4 beds
3 Baths
2,634 SF
$664/SF
107
KILLIAN GREEN ESTS
Built 1969
$1,750,000

9424 SW 123rd Ter

Miami FL, 33176
$1,750,000
-7.89%
4 beds
4 Baths
3,452 SF
$507/SF
178
OAK RIDGE FALLS THIRD ADD
Built 2014
$1,750,000

2131 N 53rd Ave

Hollywood FL, 33021
$1,750,000
0%
7 beds
4 Baths
3,285 SF
$533/SF
14
HOLLYWOOD HILLS AMEN PLAT
Built 1968
$1,750,000

19710 NE 23rd Ave

Miami FL, 33180
$1,750,000
-10.94%
5 beds
3 Baths
2,869 SF
$610/SF
87
NORTH LAKE ESTATES
Built 1973
$1,750,000

1652 NE 39th St

Oakland Park FL, 33334
$1,750,000
0%
5 beds
3 Baths
4,446 SF
$394/SF
36
OAKLAND PARK 2ND ADD-RESU
Built 1958
$1,750,000

7330 SW 165th St

Palmetto Bay FL, 33157
$1,750,000
-1.66%
4 beds
4 Baths
3,062 SF
$572/SF
24
KINGS COVE
Built 1988
$1,750,000

3728 NE 208th Ter

Aventura FL, 33180
$1,750,000
0%
3 beds
4 Baths
2,380 SF
$735/SF
7
ISLAND WAY
Built 1991
$1,750,000

18201 Collins Ave #4009

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,750,000
0%
2 beds
3 Baths
1,722 SF
$1,016/SF
8
TRUMP ROYALE
Built 2008
$1,750,000

333 Las Olas Way #2409

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,750,000
0%
2 beds
3 Baths
2,141 SF
$817/SF
106
Las Olas River House
Built 2005
$1,750,000

1177 Kane Concourse #205

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,750,000
0%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
3
THE WELL
Built 2026
$1,750,000

349 Madeira Ave #349

Coral Gables FL, 33134
$1,750,000
0%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
7
MADEIRA TOWNHOMES
Built 2010
$1,750,000

17111 Biscayne Blvd #209

North Miami Beach FL, 33160
$1,750,000
0%
3 beds
3 Baths
2,110 SF
$829/SF
4
Marina Palms Residences
Built 2017