fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3553 to 3568 of 27243 Properties.

DOM
 
$1,780,000

1435 Brickell Ave #3012

Miami FL, 33131
$1,780,000
0%
2 beds
3 Baths
1,747 SF
$1,019/SF
2
Four Season
Built 2003
$1,777,000

6301 Collins Ave #2802

Miami Beach FL, 33141
$1,777,000
-5.33%
3 beds
3 Baths
1,400 SF
$1,269/SF
36
La Gorce Palace Condo
Built 1996
$1,775,000

318 SW 11 STREET

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,775,000
0%
5 beds
6 Baths
n/a
n/a
154
TARPON RIVER IV
Built 2026
$1,775,000

1613 N Indian River Drive

Cocoa FL, 32922
$1,775,000
-5.33%
5 beds
7 Baths
4,372 SF
$406/SF
695
Broadview Manor
Built 2014
$1,775,000

18610 SW 39th Ct

Miramar FL, 33029
$1,775,000
0%
7 beds
5 Baths
3,966 SF
$448/SF
79
SUNSET LAKES PLAT ONE
Built 2002
$1,775,000

7010 SW 148th Ter

Palmetto Bay FL, 33158
$1,775,000
0%
5 beds
4 Baths
2,880 SF
$616/SF
77
OLD CUTLER ESTATES SEC 1
Built 1970
$1,775,000

20165 NE 39th Pl #303 & 204

Aventura FL, 33180
$1,775,000
-10.35%
4 beds
5 Baths
2,950 SF
$602/SF
217
Porto Vita
Built 1998
$1,775,000

16085 SW 84th Pl

Palmetto Bay FL, 33157
$1,775,000
-6.08%
5 beds
3 Baths
3,102 SF
$572/SF
76
PINE GLENN ESTATES
Built 1995
$1,775,000

20 NE 11th St #2710

Miami FL, 33132
$1,775,000
0%
2 beds
2 Baths
977 SF
$1,817/SF
45
ELEVEN HOTEL AND RESIDENC
Built 2026
$1,775,000

2120 SW 28th Way

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,775,000
-4.05%
5 beds
3 Baths
2,778 SF
$639/SF
208
RIVER LANDS
Built 1976
$1,775,000

400 Farmington Dr

Plantation FL, 33317
$1,775,000
0%
4 beds
3 Baths
3,420 SF
$519/SF
72
PLANTATION
Built 2009
$1,770,000

2556 Jardin Mnr

Weston FL, 33327
$1,770,000
-1.12%
4 beds
4 Baths
3,715 SF
$476/SF
81
SECTOR 7 - PARCELS J-2 &
Built 1998
$1,770,000

7801 SW 170th St

Palmetto Bay FL, 33157
$1,770,000
-0.51%
5 beds
4 Baths
3,756 SF
$471/SF
403
OLD CUTLER VILLAS WEST
Built 1985
$1,770,000

463 W 62nd St

Miami Beach FL, 33140
$1,770,000
0%
3 beds
2 Baths
2,011 SF
$880/SF
100
BEACH VIEW ADDN
Built 1937
$1,770,000

527 Orton Ave #303

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,770,000
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
65
The Terraces
Built 2026
$1,765,000

12239 SW 43rd St

Davie FL, 33330
$1,765,000
-2.75%
5 beds
5 Baths
3,958 SF
$446/SF
275
Crescent Ridge
Built 2024