fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3521 to 3536 of 27243 Properties.

DOM
 
$1,799,000

10275 Collins Ave #1523

Bal Harbour FL, 33154
$1,799,000
0%
2 beds
2 Baths
1,447 SF
$1,243/SF
176
HARBOUR HOUSE
Built 1964
$1,799,000

5328 E Leitner Dr

Coral Springs FL, 33067
$1,799,000
0%
6 beds
6 Baths
3,964 SF
$454/SF
22
WHISPERING WOODS
Built 1987
$1,799,000

1435 Brickell Ave #3212

Miami FL, 33131
$1,799,000
0%
2 beds
3 Baths
1,747 SF
$1,030/SF
85
Four Seasons
Built 2003
$1,799,000

13780 SW 73rd Ct

Palmetto Bay FL, 33158
$1,799,000
-7.74%
6 beds
4 Baths
4,147 SF
$434/SF
77
PINE MNR ESTS
Built 1964
$1,796,703

250 Collins Av #212

Miami Beach FL, 33139
$1,796,703
0%
3 beds
2 Baths
1,090 SF
$1,648/SF
36
VILLA SOFIA
Built 2026
$1,795,000

11 Island Ave #PH6

Miami Beach FL, 33139
$1,795,000
0%
2 beds
2 Baths
1,490 SF
$1,205/SF
160
Costa Brava Condo
Built 1972
$1,795,000

10658 NE 11th Ave

Miami Shores FL, 33138
$1,795,000
-2.97%
3 beds
3 Baths
2,400 SF
$748/SF
177
MIAMI SHORES ESTATES
Built 1951
$1,795,000

11951 SW 120th Ter

Miami FL, 33186
$1,795,000
0%
6 beds
4 Baths
2,417 SF
$743/SF
64
PINE MEADOWS ESTATES
Built 1979
$1,795,000

601 NE 36th St #3407

Miami FL, 33137
$1,795,000
0%
2 beds
3 Baths
2,178 SF
$824/SF
84
BLUE CONDO
Built 2006
$1,795,000

330 Viscaya Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,795,000
0%
3 beds
2 Baths
1,666 SF
$1,077/SF
32
COCONUT GROVE SEC 1-CORAL
Built 1947
$1,795,000

10320 SW 139th St

Miami FL, 33176
$1,795,000
-5.28%
5 beds
5 Baths
3,258 SF
$551/SF
60
MARY ANN ESTATES 1ST ADDN
Built 1981
$1,795,000

14341 SW 78th Ct

Palmetto Bay FL, 33158
$1,795,000
-5.53%
4 beds
3 Baths
2,364 SF
$759/SF
53
ROYAL PALM HARBOR 1ST ADD
Built 1968
$1,795,000

12555 SW 34th Pl

Davie FL, 33330
$1,795,000
-2.45%
4 beds
3 Baths
3,560 SF
$504/SF
79
KAPOK VILLAGE ESTATES
Built 2000
$1,795,000

1110 NE 100th St

Miami Shores FL, 33138
$1,795,000
-1.64%
4 beds
3 Baths
2,191 SF
$819/SF
55
MIAMI SHORES SEC 8 REV
Built 1958
$1,795,000

480 NE 31st ST #1801

Miami FL, 33137
$1,795,000
0%
4 beds
5 Baths
2,232 SF
$804/SF
9
GRAN PARAISO
Built 2019
$1,795,000

16001 Collins Ave #4102

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,795,000
-2.18%
3 beds
4 Baths
1,979 SF
$907/SF
39
Trump Tower 1
Built 2008