fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3489 to 3504 of 27243 Properties.

DOM
 
$1,799,999

4391 Collins Ave #709

Miami Beach FL, 33140
$1,799,999
0%
1 beds
2 Baths
771 SF
$2,335/SF
23
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$1,799,999

13633 Deering Bay Dr #256

Coral Gables FL, 33158
$1,799,999
-8.86%
3 beds
4 Baths
2,980 SF
$604/SF
437
Padua
Built 1995
$1,799,999

8766 Miralago Way

Parkland FL, 33076
$1,799,999
0%
5 beds
5 Baths
3,963 SF
$454/SF
22
DEBUYS PLAT
Built 2016
$1,799,999

9830 SW 69th Ave

Pinecrest FL, 33156
$1,799,999
0%
3 beds
2 Baths
1,996 SF
$902/SF
28
PATRICIA MANOR
Built 1957
$1,799,999

2431 SW 4th St

Miami FL, 33135
$1,799,999
-5.26%
5 beds
6 Baths
3,678 SF
$489/SF
51
BEACON MANOR
Built 1942
$1,799,990

13003 SW 41st St

Davie FL, 33330
$1,799,990
-2.17%
4 beds
3 Baths
3,058 SF
$589/SF
109
IMAGINATION FARMS EAST
Built 1999
$1,799,988

21141 NE 21st Ct

Miami FL, 33179
$1,799,988
0%
4 beds
3 Baths
2,859 SF
$630/SF
4
HIGHLAND LAKES SEC 12
Built 1978
$1,799,950

9461 SW 128th St

Miami FL, 33176
$1,799,950
-16.28%
5 beds
5 Baths
4,710 SF
$382/SF
127
BRIAR BAY URBAN PARK SEC
Built 1986
$1,799,900

8265 SW 176th Ter

Palmetto Bay FL, 33157
$1,799,900
0%
4 beds
4 Baths
3,768 SF
$478/SF
148
CUTLER HEIGHTS ESTATES
Built 1987
$1,799,900

314 NE 85th St

El Portal FL, 33138
$1,799,900
0%
3 beds
3 Baths
2,159 SF
$834/SF
31
SHERWOOD FOREST
Built 1970
$1,799,000

3250 NE 188th St #502

Aventura FL, 33180
$1,799,000
0%
4 beds
5 Baths
2,307 SF
$780/SF
251
Echo condominium
Built 2015
$1,799,000

9595 Collins Ave #N7-D

Surfside FL, 33154
$1,799,000
0%
2 beds
3 Baths
1,740 SF
$1,034/SF
286
SOLIMAR CONDO
Built 2002
$1,799,000

1643 Brickell Ave #1406

Miami FL, 33129
$1,799,000
-2.76%
2 beds
3 Baths
2,100 SF
$857/SF
310
Santa Maria
Built 1997
$1,799,000

15811 Collins Ave #4203

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,799,000
0%
2 beds
3 Baths
1,935 SF
$930/SF
543
Trump Tower III
Built 2010
$1,799,000

3736 SW 107th Ct

Miami FL, 33165
$1,799,000
-90%
6 beds
6 Baths
2,851 SF
$631/SF
31
ROSMONT SUB
Built 1988
$1,799,000

700 NE 24 street #2003

Miami FL, 33137
$1,799,000
-4.81%
3 beds
4 Baths
1,643 SF
$1,095/SF
164
Aria Reserve South
Built 2025