fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3425 to 3440 of 27237 Properties.

DOM
 
$1,850,000

19901 NE 21st Ave

Miami FL, 33179
$1,850,000
0%
4 beds
3 Baths
2,654 SF
$697/SF
4
HIGHLAND OAKS
Built 1962
$1,850,000

9941 SW 143rd St

Miami FL, 33176
$1,850,000
0%
5 beds
4 Baths
3,519 SF
$526/SF
22
MAYLEN HEIGHTS
Built 1987
$1,850,000

8221 Crespi Blvd

Miami Beach FL, 33141
$1,850,000
-5.13%
5 beds
5 Baths
3,104 SF
$596/SF
676
BISCAYNE BCH SUB
Built 1956
$1,850,000

4775 Collins Ave #2407

Miami Beach FL, 33140
$1,850,000
0%
2 beds
2 Baths
1,380 SF
$1,341/SF
77
GREEN DIAMOND CONDO
Built 2000
$1,850,000

1 N Ocean Blvd #1408

Pompano Beach FL, 33062
$1,850,000
0%
2 beds
2 Baths
1,815 SF
$1,019/SF
33
THE PLAZA AT OCEANSIDE
Built 2008
$1,850,000

9201 E Bay Harbor Dr #309

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,850,000
0%
2 beds
3 Baths
1,329 SF
$1,392/SF
3
BAY HARBOR ISLAND
Built 2026
$1,850,000

7000 Island Blvd #1402

Aventura FL, 33160
$1,850,000
0%
3 beds
4 Baths
2,770 SF
$668/SF
15
7000 ISL BLVD WILLIAMS
Built 1998
$1,850,000

2001 NE 122nd Rd

North Miami FL, 33181
$1,850,000
0%
5 beds
4 Baths
2,943 SF
$629/SF
3
SAN SOUCI ESTATES
Built 1977
$1,850,000

29855 SW 208th Ave

Homestead FL, 33030
$1,850,000
0%
4 beds
2 Baths
2,680 SF
$690/SF
16
n/a
Built 1982
$1,850,000

20000 SW 216th St

Miami FL, 33170
$1,850,000
0%
4 beds
3 Baths
2,198 SF
$842/SF
21
Redland
Built 1981
$1,850,000

1047 SW 13th Ave #D

Miami FL, 33135
$1,850,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
18
Oasis III
Built 2026
$1,850,000

1047 SW 13th Ave #C

Miami FL, 33135
$1,850,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
18
Oasis III
Built 2026
$1,850,000

1047 SW 13th Ave #B

Miami FL, 33135
$1,850,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
18
Oasis III
Built 2026
$1,850,000

1047 SW 13th Ave #A

Miami FL, 33135
$1,850,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
18
Oasis III
Built 2026
$1,850,000

700 NE 26th Ter #2803

Miami FL, 33137
$1,850,000
0%
2 beds
3 Baths
1,732 SF
$1,068/SF
1
Missoni Baia
Built 2023
$1,850,000

8118 NW 46th Ter

Doral FL, 33166
$1,850,000
1.65%
4 beds
3 Baths
3,436 SF
$538/SF
100
DOWNTOWN DORAL SOUTH PHAS
Built 2021