fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3393 to 3408 of 27228 Properties.

DOM
 
$1,850,000

1000 Brickell Plz #3401

Miami FL, 33131
$1,850,000
0%
2 beds
3 Baths
1,286 SF
$1,439/SF
219
Flat Iron
Built 2019
$1,850,000

207 NE 17th Ave

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,850,000
0%
4 beds
4 Baths
2,392 SF
$773/SF
172
VICTORIA PARK
Built 2025
$1,850,000

6301 SW 27th St

Miami FL, 33155
$1,850,000
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
177
CORAL VILLAS
Built 2025
$1,850,000

3591 SW 177th Ave

Miramar FL, 33029
$1,850,000
0%
6 beds
5 Baths
3,579 SF
$517/SF
255
SILVER LAKES PHASE III RE
Built 1999
$1,850,000

2678 Tigertail Ave #604

Miami FL, 33133
$1,850,000
0%
2 beds
3 Baths
1,223 SF
$1,513/SF
109
MR C RESIDENCES
Built 2024
$1,850,000

130 Brian Rd

Marathon FL, 33050
$1,850,000
0%
2 beds
2 Baths
1,404 SF
$1,318/SF
99
SEAAIR ESTATES
Built 1981
$1,850,000

8096 NW 48th Ter

Doral FL, 33166
$1,850,000
0%
4 beds
3 Baths
3,436 SF
$538/SF
91
DOWNTOWN DORAL SOUTH PHAS
Built 2022
$1,850,000

300 Sunny Isles Blvd #4-1808

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,850,000
-11.9%
3 beds
4 Baths
1,892 SF
$978/SF
304
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,850,000

Miami FL, 33176
$1,850,000
2.78%
6 beds
5 Baths
n/a
n/a
159
OAK RIDGE FALLS
Built 1999
$1,850,000

4000 ISLAND BL #2701

Aventura FL, 33160
$1,850,000
0%
3 beds
5 Baths
2,470 SF
$749/SF
128
WILLIAMS ISLAND
Built 1985
$1,850,000

13004 Davie Oaks Dr

Davie FL, 33325
$1,850,000
0%
5 beds
5 Baths
3,700 SF
$500/SF
58
THE OAKS OF DAVIE
Built 2026
$1,850,000

205 NE 17th Ave

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,850,000
0%
4 beds
4 Baths
2,392 SF
$773/SF
175
THE RETREAT
Built 2025
$1,850,000

300 Biscayne Boulevard Way #1806

Miami FL, 33131
$1,850,000
-11.9%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
511
ASTON MARTIN RESIDENCES
Built 2023
$1,850,000

212 Banyan Ln

Tavernier FL, 33070
$1,850,000
-2.63%
5 beds
4 Baths
1,467 SF
$1,261/SF
74
BLUE WATERS TR VILLAGE SE
Built 1982
$1,850,000

3131 NE 7th Ave #1901

Miami FL, 33137
$1,850,000
-13.95%
3 beds
4 Baths
1,634 SF
$1,132/SF
339
One Paraiso Condo
Built 2018
$1,850,000

6300 SW 181st Ln

Southwest Ranches FL, 33331
$1,850,000
-17.78%
4 beds
4 Baths
3,222 SF
$574/SF
243
CHAMBERS SUB NW1/4
Built 1972