fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3409 to 3424 of 27228 Properties.

DOM
 
$1,850,000

1180 NE 102nd St

Miami Shores FL, 33138
$1,850,000
0%
4 beds
4 Baths
2,376 SF
$779/SF
52
MIAMI SHORES SEC 8 REV
Built 1953
$1,850,000

27505 SW 172nd Ave

Homestead FL, 33031
$1,850,000
0%
5 beds
6 Baths
4,000 SF
$463/SF
108
REDLANDS DEVELOPMENT
Built 2025
$1,850,000

20251 W Oak Haven Cir

Miami FL, 33179
$1,850,000
0%
5 beds
7 Baths
4,685 SF
$395/SF
45
OAK HAVEN SUB SEC 3
Built 1985
$1,850,000

2241 SW 164th Ave

Miramar FL, 33027
$1,850,000
0%
5 beds
4 Baths
4,569 SF
$405/SF
37
SILVER SHORES (PARCELS H
Built 2000
$1,850,000

19955 NE 38th Ct #1701

Aventura FL, 33180
$1,850,000
-1.99%
2 beds
4 Baths
2,400 SF
$771/SF
347
Porto Vita
Built 2000
$1,850,000

260 Collins Av #101

Miami Beach FL, 33139
$1,850,000
0%
3 beds
2 Baths
1,110 SF
$1,667/SF
37
VILLA SOFIA
Built 2026
$1,850,000

12750 SW 197th Ave

Miami FL, 33196
$1,850,000
0%
8 beds
5 Baths
4,780 SF
$387/SF
238
Acreag0002
Built 1974
$1,850,000

8019 NW 46th Ter

Doral FL, 33166
$1,850,000
0%
4 beds
3 Baths
3,436 SF
$538/SF
43
CANARIAS EAST
Built 2022
$1,850,000

6804 N Stillwater Shores Dr

Davie FL, 33314
$1,850,000
-2.63%
5 beds
5 Baths
4,044 SF
$457/SF
189
STILLWATER SHORES
Built 2019
$1,850,000

2841 SW 38th Ct

Miami FL, 33134
$1,850,000
0%
4 beds
4 Baths
2,671 SF
$693/SF
170
2841
Built 2025
$1,850,000

16032 SW 74th Pl

Palmetto Bay FL, 33157
$1,850,000
0%
4 beds
3 Baths
2,595 SF
$713/SF
21
PARIS MANOR EAST
Built 1973
$1,850,000

4775 Collins Ave #1708

Miami Beach FL, 33140
$1,850,000
-5.13%
2 beds
2 Baths
1,550 SF
$1,194/SF
207
Green Diamond
Built 2000
$1,850,000

4444 El Mar Dr #3204

Lauderdale By The Sea FL, 33308
$1,850,000
-2.63%
2 beds
2 Baths
1,256 SF
$1,473/SF
60
VILLAS BY THE SEA
Built 2009
$1,850,000

2841 Day Ave #2841

Miami FL, 33133
$1,850,000
-5.13%
3 beds
3 Baths
2,590 SF
$714/SF
42
Misty Grove
Built 2000
$1,850,000

17301 Biscayne Blvd #1010

North Miami Beach FL, 33160
$1,850,000
0%
3 beds
4 Baths
2,390 SF
$774/SF
11
MARINA PALMS RESIDEN
Built 2015
$1,850,000

8320 SW 161st St

Palmetto Bay FL, 33157
$1,850,000
-11.9%
4 beds
3 Baths
3,178 SF
$582/SF
27
SOUTHWOOD 1ST ADDN
Built 1961