SEARCH LISTINGS
Showing 3441 to 3456 of 27237 Properties.
DOM
 
3131 NE 7th Ave #3106
Miami FL, 33137
$1,850,000
-2.63%
3 beds
4 Baths
1,634 SF
$1,132/SF
172
ONE PARAISO
Built 2018
23755 SW 142nd Ave
Homestead FL, 33032
$1,849,999
-11.9%
6 beds
5 Baths
3,936 SF
$470/SF
79
Redlands
Built 1974
10195 NW 26th St
Doral FL, 33172
$1,849,900
0%
6 beds
5 Baths
3,888 SF
$476/SF
182
VANDERBILT PARK
Built 1995
2220 SW 14th St #Left
Miami FL, 33145
$1,849,000
0%
4 beds
3 Baths
3,139 SF
$589/SF
77
GRAPELAND
Built 2026
9111 E Bay Harbor Dr #PH-D
Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,849,000
-2.63%
3 beds
2 Baths
2,428 SF
$762/SF
85
CARAVELLE CONDO
Built 1966
10386 SW 57th Ct
Cooper City FL, 33328
$1,849,000
-2.63%
4 beds
4 Baths
4,000 SF
$462/SF
93
KINGFISHER RESERVE
Built 2023
1850 S Ocean Dr #3301
Hallandale Beach FL, 33009
$1,849,000
-2.63%
3 beds
4 Baths
2,078 SF
$890/SF
32
BEACH CLUB CONDO
Built 2005
500 SW 8th AVE
Miami FL, 33130
$1,849,000
-2.68%
12 beds
6 Baths
4,608 SF
$401/SF
25
HORNERS ADDN
Built 1925
8904 SW 69th Ter
Miami FL, 33173
$1,845,000
-5.38%
5 beds
6 Baths
4,004 SF
$461/SF
220
LEGACY GRAND
Built 2020
19111 Collins Ave #2503
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,845,000
-6.58%
3 beds
3 Baths
2,150 SF
$858/SF
147
OCEAN TWO CONDOMINIUM
Built 2001
20780 NE 32nd Ave
Aventura FL, 33180
$1,845,000
0%
4 beds
5 Baths
2,954 SF
$625/SF
31
AVENTURA LAKES PHASE 1
Built 1999
21000 NE 18th Ct
Miami FL, 33179
$1,845,000
-2.64%
3 beds
4 Baths
2,642 SF
$698/SF
238
HIGHLAND GARDENS
Built 1972
737 Alhambra Cir
Coral Gables FL, 33134
$1,840,000
0%
3 beds
3 Baths
2,472 SF
$744/SF
149
CORAL GABLES SEC B
Built 1925
465 Brickell Ave #2301
Miami FL, 33131
$1,840,000
0%
3 beds
3 Baths
1,825 SF
$1,008/SF
37
CONBRICKELL CONDO NO 1
Built 2008
900 Brickell Key Blvd #2002
Miami FL, 33131
$1,830,000
0%
2 beds
3 Baths
1,572 SF
$1,164/SF
158
ASIA CONDO
Built 2008
1501 SW 21st St
Miami FL, 33145
$1,829,000
0%
4 beds
4 Baths
2,571 SF
$711/SF
60
Osceola Highlands
Built 2026