fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3345 to 3360 of 27229 Properties.

DOM
 
$1,895,000

2100 S Ocean Ln #506

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,895,000
-24.05%
3 beds
3 Baths
2,524 SF
$751/SF
262
POINT OF AMERICAS
Built 1969
$1,895,000

9 Island Ave #2104

Miami Beach FL, 33139
$1,895,000
-2.82%
2 beds
2 Baths
1,440 SF
$1,316/SF
147
Nine Island Ave
Built 1981
$1,895,000

9290 SW 104th St

Miami FL, 33176
$1,895,000
0%
4 beds
3 Baths
3,711 SF
$511/SF
11
Unincorporated Dade
Built 1964
$1,895,000

5271 US HWY 441 SE

Okeechobee FL, 34974
$1,895,000
-2.82%
3 beds
2 Baths
2,171 SF
$873/SF
92
The West Boundary
Built 2016
$1,895,000

3522 William Avenue

Miami FL, 33133
$1,895,000
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
9
FROW HOMESTEAD
Built 1952
$1,895,000

2711 S Ocean Dr #1901

Hollywood FL, 33019
$1,895,000
0%
3 beds
3 Baths
2,088 SF
$908/SF
9
TRUMP HOLLYWOOD
Built 2009
$1,895,000

120 Coco Plum Rd S

Key Largo FL, 33037
$1,895,000
-5.01%
3 beds
3 Baths
2,556 SF
$741/SF
415
Rock Harbor Est
Built 1997
$1,895,000

1 N Ocean Blvd #806

Pompano Beach FL, 33062
$1,895,000
0%
3 beds
3 Baths
2,108 SF
$899/SF
25
THE PLAZA AT OCEANSIDE
Built 2008
$1,895,000

3739 Collins Avenue #N-604

Miami Beach FL, 33140
$1,895,000
0%
2 beds
3 Baths
1,133 SF
$1,673/SF
36
The Caribbean
Built 1941
$1,895,000

2810 Crystal Ct

Miami FL, 33133
$1,895,000
-13.86%
3 beds
3 Baths
1,668 SF
$1,136/SF
353
CRYSTAL HEIGHTS
Built 1956
$1,895,000

8875 SW 110th St

Miami FL, 33176
$1,895,000
0%
3 beds
3 Baths
2,691 SF
$704/SF
7
Unincorporated Dade
Built 1980
$1,895,000

3719 Sheridan Ave

Miami Beach FL, 33140
$1,895,000
-12.87%
3 beds
2 Baths
1,450 SF
$1,307/SF
96
ORCHARD SUB 2 & 3
Built 1930
$1,890,000

330 Sunny Isles Blvd #5-1908

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,890,000
0%
2 beds
3 Baths
1,892 SF
$999/SF
188
Parque
Built 2019
$1,890,000

3015 S Ysabella St #803

Tampa FL, 33629
$1,890,000
2.72%
2 beds
3 Baths
2,305 SF
$820/SF
338
RITZ-CARLTON RESIDENCES
Built 2026
$1,890,000

2711 NE 57th Ct

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,890,000
0%
4 beds
2 Baths
2,250 SF
$840/SF
128
LAKE ESTATES
Built 1980
$1,890,000

8445 SE Bayberry Ter

Hobe Sound FL, 33455
$1,890,000
-0.53%
4 beds
4 Baths
2,778 SF
$680/SF
101
WOODMERE PINES
Built 1992