fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3185 to 3200 of 27222 Properties.

DOM
 
$1,995,000

1137 Asturia Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,995,000
0%
3 beds
3 Baths
2,142 SF
$931/SF
13
CORAL GABLES SEC C
Built 1926
$1,995,000

2434 SW 19th St

Miami FL, 33145
$1,995,000
-8.44%
4 beds
4 Baths
2,425 SF
$823/SF
207
SILVER CREST
Built 1948
$1,995,000

7918 West Dr #704

North Bay Village FL, 33141
$1,995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,624 SF
$1,228/SF
350
Tula Residences
Built 2026
$1,995,000

4775 Collins Ave #3608

Miami Beach FL, 33140
$1,995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,550 SF
$1,287/SF
25
Green Diamond
Built 2000
$1,990,000

475 Brickell Ave #712-714

Miami FL, 33131
$1,990,000
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
263
Icon Brickell
Built 2008
$1,990,000

700 NE 24th #2503-N

Miami FL, 33137
$1,990,000
-13.48%
3 beds
4 Baths
1,648 SF
$1,208/SF
266
ARIA RESERVE SOUTH
Built 2025
$1,990,000

15811 Collins Ave #2602

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,990,000
0%
3 beds
4 Baths
1,974 SF
$1,008/SF
59
TRUMP TOWER III
Built 2010
$1,990,000

22555 SW 125th Ave

Miami FL, 33170
$1,990,000
0%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
23
CHLOE ESTATES
Built 2024
$1,990,000

480 NE 31st St #3301

Miami FL, 33137
$1,990,000
0%
4 beds
5 Baths
1,871 SF
$1,064/SF
284
GRAN PARAISO
Built 2019
$1,990,000

12486 World Cup Ln

Wellington FL, 33414
$1,990,000
-2.93%
6 beds
5 Baths
4,879 SF
$408/SF
83
EQUESTRIAN CLUB
Built 2004
$1,990,000

11155 SW 40th St

Davie FL, 33328
$1,990,000
0%
8 beds
4 Baths
3,877 SF
$513/SF
165
MARTHA BRIGHT FARMS
Built 1974
$1,990,000

3300 NE 188th St #511

Aventura FL, 33180
$1,990,000
0%
3 beds
5 Baths
2,599 SF
$766/SF
46
ECHO AVENTURA
Built 2015
$1,990,000

2655 S Bayshore Dr #1906

Miami FL, 33133
$1,990,000
-7.4%
2 beds
3 Baths
964 SF
$2,064/SF
38
Mr. C Residences
Built 2024
$1,990,000

2637 Sugarloaf Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,990,000
0%
4 beds
3 Baths
2,292 SF
$868/SF
7
LAUDERDALE ISLES NO 2-BLK
Built 1956
$1,990,000

1030 NE 121st St

Biscayne Park FL, 33161
$1,990,000
-9.13%
4 beds
4 Baths
1,762 SF
$1,129/SF
133
PRIORS 1ST ADDN TO BISCAY
Built 2025
$1,990,000

2001 Meridian Ave #PH-16

Miami Beach FL, 33139
$1,990,000
-9.5%
2 beds
3 Baths
1,809 SF
$1,100/SF
60
THE MERIDIAN CONDO
Built 2005