fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3105 to 3120 of 27218 Properties.

DOM
 
$2,000,000

2600 Island Blvd #101

Aventura FL, 33160
$2,000,000
0%
3 beds
3 Baths
2,450 SF
$816/SF
1102
WILLIAMS ISLAND
Built 1997
$2,000,000

16901 Collins Ave #1404

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,000,000
0%
1 beds
2 Baths
1,125 SF
$1,778/SF
19
JADE SIGNATURE CONDO
Built 2018
$2,000,000

20 NE 11th #3706

Miami FL, 33132
$2,000,000
0%
2 beds
2 Baths
945 SF
$2,116/SF
46
E11even Residences
Built 2026
$2,000,000

848 Brickell Key Dr #1906

Miami FL, 33131
$2,000,000
-16.67%
3 beds
4 Baths
2,293 SF
$872/SF
283
Three Tequesta Point
Built 2001
$2,000,000

South Miami FL, 33143
$2,000,000
0%
3 beds
2 Baths
1,488 SF
$1,344/SF
25
TWIN LAKES MANOR SUB
Built 1956
$2,000,000

17111 Biscayne Blvd #710

North Miami Beach FL, 33160
$2,000,000
0%
3 beds
4 Baths
2,386 SF
$838/SF
25
MARINA PALMS RESIDENCES
Built 2017
$2,000,000

7800 SW 132nd St

Pinecrest FL, 33156
$2,000,000
0%
5 beds
4 Baths
3,106 SF
$644/SF
4
VILLAGE GROVE
Built 1959
$2,000,000

1809 Coral Gardens Dr

Wilton Manors FL, 33306
$2,000,000
-20%
7 beds
4 Baths
3,669 SF
$545/SF
206
MIDDLE RIVER ESTATES
Built 1957
$2,000,000

1547 Mariner Way

Hollywood FL, 33019
$2,000,000
33.33%
5 beds
3 Baths
2,882 SF
$694/SF
164
THREE ISLANDS 3RD SECTION
Built 1997
$2,000,000

9870 SW 96th St

Miami FL, 33176
$2,000,000
0%
4 beds
2 Baths
1,840 SF
$1,087/SF
7
KENDALE SOUTH SEC 1
Built 1962
$1,999,999

2319 NE 35th Dr

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,999,999
0%
6 beds
5 Baths
4,961 SF
$403/SF
56
CORAL RIDGE COUNTRY CLUB
Built 2014
$1,999,999

420 NE 62nd St

Miami FL, 33138
$1,999,999
0%
4 beds
5 Baths
2,786 SF
$718/SF
51
MIMO 62nd Sky Collection
Built 2026
$1,999,999

13020 SW 70th Ave

Pinecrest FL, 33156
$1,999,999
-11.11%
5 beds
4 Baths
4,001 SF
$500/SF
298
JANEMARY ESTATES
Built 1967
$1,999,999

20215 W Oak Haven Cir

Miami FL, 33179
$1,999,999
-15.25%
4 beds
6 Baths
4,130 SF
$484/SF
182
OAK HAVEN SUB SEC 3
Built 1985
$1,999,999

7425 SW 139th Ter

Palmetto Bay FL, 33158
$1,999,999
-6.54%
4 beds
4 Baths
2,412 SF
$829/SF
108
HERMAN HEIGHTS SEC 2
Built 1958
$1,999,999

2046 NE 15th St

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,999,999
-4.76%
5 beds
4 Baths
2,762 SF
$724/SF
71
LAUDER GATE ISLES
Built 1954