fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3073 to 3088 of 27223 Properties.

DOM
 
$2,050,000

3620 Justison Rd

Miami FL, 33133
$2,050,000
0%
3 beds
1 Baths
2,255 SF
$909/SF
38
SUNSHINE VISTAS
Built 1948
$2,050,000

11125 N Sierra Ranch Dr

Davie FL, 33324
$2,050,000
-6.82%
5 beds
5 Baths
4,074 SF
$503/SF
267
SIERRA ESTATES
Built 2022
$2,050,000

Dania Beach FL, 33312
$2,050,000
-4.65%
5 beds
5 Baths
4,253 SF
$482/SF
681
FOREST VIEW ESTATES
Built 2023
$2,050,000

3562 Forest View Cir

Dania Beach FL, 33312
$2,050,000
-2.38%
5 beds
5 Baths
n/a
n/a
905
FOREST VIEW ESTATES
Built 2023
$2,050,000

3523 Forest View Cir

Dania Beach FL, 33312
$2,050,000
-4.65%
5 beds
5 Baths
n/a
n/a
824
FOREST VIEW ESTATES
Built 2024
$2,050,000

479 NE 56th St

Miami FL, 33137
$2,050,000
0%
3 beds
3 Baths
2,212 SF
$927/SF
242
BAYSHORE UNIT NO 3
Built 1937
$2,050,000

210 NE 107 st

Miami Shores FL, 33161
$2,050,000
0%
5 beds
4 Baths
3,739 SF
$548/SF
14
FIRST ADDN PASADENA PK
Built 1947
$2,050,000

700 NE 24 STREET #805

Miami FL, 33137
$2,050,000
0%
3 beds
4 Baths
1,759 SF
$1,165/SF
52
ARIA RESERVE SOUTH
Built 2025
$2,050,000

3030 N Ocean Blvd #S101

Fort Lauderdale FL, 33308
$2,050,000
0%
3 beds
4 Baths
2,373 SF
$864/SF
144
30 THIRTY NORTH OCEAN
Built 2021
$2,049,000

3131 NE 7th Ave #3606

Miami FL, 33137
$2,049,000
-4.65%
3 beds
4 Baths
1,634 SF
$1,254/SF
368
One Paraiso
Built 2018
$2,049,000

2127 Brickell Ave #2104

Miami FL, 33129
$2,049,000
-6.44%
2 beds
3 Baths
2,070 SF
$990/SF
394
BRISTOL TOWERS CONDO
Built 1993
$2,049,000

2110 NE 191st Dr

North Miami Beach FL, 33179
$2,049,000
0%
4 beds
3 Baths
1,742 SF
$1,176/SF
22
SKY LAKE
Built 1957
$2,040,000

3 Grove Isle Dr #C1802

Coconut Grove FL, 33133
$2,040,000
-21.51%
3 beds
3 Baths
2,398 SF
$851/SF
221
Grove Isle
Built 1981
$2,037,340

22 TANKAH #402

FL,
$2,037,340
0%
3 beds
4 Baths
1,957 SF
$1,041/SF
255
ACALAI BEACH RESIDENCES
Built 2025
$2,030,000

400 Sunny Isles Blvd #2019

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,030,000
0%
4 beds
5 Baths
3,088 SF
$657/SF
65
400 SUNNY ISLES CONDO EAS
Built 2015
$2,025,000

430 Candia Ave

Coral Gables FL, 33134
$2,025,000
0%
3 beds
3 Baths
2,055 SF
$985/SF
57
C GAB COUNTRY CLUB SEC 6
Built 1953