fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3089 to 3104 of 27215 Properties.

DOM
 
$2,000,000

875 E 29th St

Hialeah FL, 33013
$2,000,000
0%
3 beds
2 Baths
1,894 SF
$1,056/SF
703
HIALEAH 13TH ADDN AMD PL
Built 1982
$2,000,000

848 Brickell Key Dr #306

Miami FL, 33131
$2,000,000
0%
2 beds
2 Baths
1,763 SF
$1,134/SF
161
Tequesta Three
Built 2001
$2,000,000

901 E 32nd St

Hialeah FL, 33013
$2,000,000
-33.33%
4 beds
3 Baths
2,020 SF
$990/SF
928
HIALEAH 13TH ADDN AMD PL
Built 1950
$2,000,000

925 E 29th St

Hialeah FL, 33013
$2,000,000
33.33%
4 beds
2 Baths
1,474 SF
$1,357/SF
970
HIALEAH 13TH ADDN AMD PL
Built 1950
$2,000,000

864 E 29th St

Hialeah FL, 33013
$2,000,000
0%
3 beds
1 Baths
1,550 SF
$1,290/SF
123
HIALEAH 13TH ADDN AMD PL
Built 1963
$2,000,000

3373 Thomas Ave

Miami FL, 33133
$2,000,000
100%
5 beds
2 Baths
1,971 SF
$1,015/SF
710
DE HEDOUVILLES SUB
Built 1946
$2,000,000

200 Biscayne Boulevard Way #4801

Miami FL, 33131
$2,000,000
0%
2 beds
3 Baths
2,457 SF
$814/SF
66
Epic West Condo
Built 2008
$2,000,000

2950 NE 188th St #349

Aventura FL, 33180
$2,000,000
0%
4 beds
6 Baths
3,381 SF
$592/SF
90
ARTECH
Built 2008
$2,000,000

12001 SE Prestwick Ter

Tequesta FL, 33469
$2,000,000
-16.49%
3 beds
4 Baths
3,012 SF
$664/SF
120
JUPITER HILLS - PRESTWICK
Built 2000
$2,000,000

4931 SW 167th Ave

Southwest Ranches FL, 33331
$2,000,000
0%
5 beds
4 Baths
3,526 SF
$567/SF
39
CHAMBERS LAND CO SUB NW1/
Built 1988
$2,000,000

15765 SW 206th Ave

Miami FL, 33187
$2,000,000
17.65%
4 beds
2 Baths
3,308 SF
$605/SF
264
Redland
Built 1983
$2,000,000

300 Biscayne Boulevard Way #3009W

Miami FL, 33131
$2,000,000
90809.09%
2 beds
3 Baths
1,437 SF
$1,392/SF
183
Aston Martin Residence
Built 2024
$2,000,000

9940 W Bay Harbor Dr #3G-N

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,000,000
0%
3 beds
3 Baths
1,882 SF
$1,063/SF
50
KAI AT BAY HARBOR
Built 2016
$2,000,000

22275 SW 256th St

Homestead FL, 33031
$2,000,000
0%
3 beds
5 Baths
4,466 SF
$448/SF
22
.
Built 1983
$2,000,000

14800 SW 166th St

Miami FL, 33187
$2,000,000
0%
5 beds
3 Baths
3,188 SF
$627/SF
23
KINGS GROVE
Built 1988
$2,000,000

2600 Island Blvd #101

Aventura FL, 33160
$2,000,000
0%
3 beds
3 Baths
2,450 SF
$816/SF
1102
WILLIAMS ISLAND
Built 1997