fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3057 to 3072 of 27223 Properties.

DOM
 
$2,090,000

12021 SW 82nd Pl

Miami FL, 33156
$2,090,000
-2.79%
5 beds
4 Baths
3,686 SF
$567/SF
51
SUB-TROPICAL TESTING TR
Built 2023
$2,090,000

1201 20th St #314

Miami Beach FL, 33139
$2,090,000
-13.81%
2 beds
3 Baths
1,334 SF
$1,567/SF
361
ISLAND VIEW ADDN
Built 2016
$2,089,000

18201 Collins Ave #4404

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,089,000
-7.11%
3 beds
4 Baths
2,174 SF
$961/SF
120
TRUMP ROYALE
Built 2008
$2,088,146

Paseo General Escalón y 105 Avenida Norte #ELITE

FL,
$2,088,146
0%
4 beds
3 Baths
6,211 SF
$336/SF
36
Torre Aura 360 Condo
Built 2026
$2,086,963

600 72nd Street #710

Miami Beach FL, 33141
$2,086,963
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
84
72 Carlyle
Built 2027
$2,085,000

737 Majorca Ave

Coral Gables FL, 33134
$2,085,000
0%
4 beds
4 Baths
2,209 SF
$944/SF
32
CORAL GABLES SEC B
Built 1925
$2,085,000

7101 E Troon Cir

Miami Lakes FL, 33014
$2,085,000
-16.16%
4 beds
4 Baths
3,043 SF
$685/SF
318
MIAMI LAKES - LOCH LOMOND
Built 2010
$2,075,000

16445 Collins Ave #1126

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,075,000
-20.04%
3 beds
3 Baths
2,020 SF
$1,027/SF
537
Oceania
Built 1993
$2,075,000

#D701

Key Biscayne FL, 33149
$2,075,000
0%
2 beds
2 Baths
1,782 SF
$1,164/SF
21
TOWERS OF KEY BISCAYNE CO
Built 1971
$2,075,000

9008 Dickens Ave

Surfside FL, 33154
$2,075,000
0%
4 beds
4 Baths
2,334 SF
$889/SF
162
ALTOS DEL MAR NO 4
Built 1969
$2,070,000

1396 Victoria Isle Dr

Weston FL, 33327
$2,070,000
0%
5 beds
4 Baths
3,919 SF
$528/SF
38
SECTOR 7-PARCEL W
Built 2000
$2,069,000

1733 Sunrise Dr

Big Pine FL, 33043
$2,069,000
0%
3 beds
2 Baths
1,849 SF
$1,119/SF
177
TROPICAL BAY
Built 1975
$2,065,000

545 SW Indianola St

Stuart FL, 34994
$2,065,000
-0.48%
5 beds
4 Baths
3,274 SF
$631/SF
7
BESSEY'S 2ND ADDITION H W
Built 2018
$2,060,000

700 NE 24 St #2905

Miami FL, 33137
$2,060,000
0%
3 beds
4 Baths
1,770 SF
$1,164/SF
151
Aria Reserve South
Built 2025
$2,059,000

1141 N Northlake Dr

Hollywood FL, 33019
$2,059,000
14612.4%
7 beds
4 Baths
3,825 SF
$538/SF
204
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1964
$2,056,000

24 SW 4th St #S-1703

Miami FL, 33130
$2,056,000
0%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
297
Faena Residences Miami
Built 2029