fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3025 to 3040 of 27223 Properties.

DOM
 
$2,100,000

10272 NW 75th Ter

Doral FL, 33178
$2,100,000
0%
6 beds
7 Baths
4,874 SF
$431/SF
44
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2016
$2,100,000

17001 Collins Ave #2702

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,479 SF
$1,420/SF
53
JADE BEACH CONDO
Built 2008
$2,100,000

2858 NE 33rd St

Lighthouse Point FL, 33064
$2,100,000
0%
3 beds
4 Baths
2,919 SF
$719/SF
37
LAKE PLACID
Built 1978
$2,100,000

520 West Ave #1102

Miami Beach FL, 33139
$2,100,000
31.25%
2 beds
2 Baths
1,499 SF
$1,401/SF
185
THE BENTLEY BAY CONDO
Built 2004
$2,100,000

3201 NE 183rd St #1702

Aventura FL, 33160
$2,100,000
0%
3 beds
4 Baths
3,274 SF
$641/SF
17
Peninsula I
Built 2003
$2,100,000

3201 NE 183rd St #2202

Aventura FL, 33160
$2,100,000
0%
3 beds
3 Baths
3,274 SF
$641/SF
18
THE PENINSULA CONDO
Built 2003
$2,100,000

7390 SW 114th St

Pinecrest FL, 33156
$2,100,000
0%
5 beds
3 Baths
3,827 SF
$549/SF
46
MONTGOMERY EAST SEC 2
Built 1963
$2,100,000

9 Island Ave #407

Miami Beach FL, 33139
$2,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,778 SF
$1,181/SF
29
Nine Island Avenue
Built 1981
$2,100,000

16763 NW 77th Path

Miami Lakes FL, 33016
$2,100,000
0%
5 beds
7 Baths
3,676 SF
$571/SF
10
ROYAL OAKS FRANCESCA
Built 2006
$2,100,000

170 NW 105th St

Miami Shores FL, 33150
$2,100,000
0%
5 beds
3 Baths
2,892 SF
$726/SF
23
MIAMI SHORES SEC 5
Built 1948
$2,100,000

1981 S Oak Haven Cir

Miami FL, 33179
$2,100,000
0%
5 beds
5 Baths
3,840 SF
$547/SF
283
OAK HAVEN SEC 2
Built 1981
$2,100,000

6899 Collins Ave #1008

Miami Beach FL, 33141
$2,100,000
-8.7%
2 beds
2 Baths
1,290 SF
$1,628/SF
147
Carillon Condominium
Built 2008
$2,100,000

9300 Biscayne Blvd

Miami Shores FL, 33138
$2,100,000
-4.5%
3 beds
3 Baths
2,232 SF
$941/SF
46
MIAMI SHORES SEC 3
Built 1937
$2,100,000

2605 Natures Way

Palm Beach Gardens FL, 33410
$2,100,000
0%
4 beds
4 Baths
3,387 SF
$620/SF
32
Natures Hideaway
Built 1998
$2,100,000

325 Calusa

Key Largo FL, 33037
$2,100,000
0%
3 beds
3 Baths
1,619 SF
$1,297/SF
4
CALUSA CAMPGROUND
Built 2017
$2,100,000

10570 SW 56th Ter

Miami FL, 33173
$2,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,254 SF
$932/SF
11
DATORRE SUB
Built 1986