fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2977 to 2992 of 27225 Properties.

DOM
 
$2,150,000

1223 Jackson St

Hollywood FL, 33019
$2,150,000
0%
5 beds
3 Baths
2,020 SF
$1,064/SF
72
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 2004
$2,150,000

2301 Collins Ave #837

Miami Beach FL, 33139
$2,150,000
0%
2 beds
2 Baths
960 SF
$2,240/SF
742
RONEY PALACE CONDO
Built 1926
$2,150,000

9401 Collins Ave #305

Surfside FL, 33154
$2,150,000
0%
2 beds
3 Baths
1,614 SF
$1,332/SF
217
Azure
Built 2005
$2,150,000

1501 Ocean Bay Dr #A1

Key Largo FL, 33037
$2,150,000
0%
3 beds
2 Baths
2,127 SF
$1,011/SF
103
KEY LARGO YACHT CLUB
Built 1997
$2,150,000

4775 Collins Ave #2607

Miami Beach FL, 33140
$2,150,000
-4.44%
2 beds
2 Baths
1,380 SF
$1,558/SF
406
GREEN DIAMOND CONDO
Built 2000
$2,150,000

2484 SW 18th St

Miami FL, 33145
$2,150,000
0%
4 beds
5 Baths
3,400 SF
$632/SF
153
SILVER BELLE
Built 2026
$2,150,000

5310 SW 72 Street

Miami FL, 33143
$2,150,000
0%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
25
HIGH PINES AMD
Built 1970
$2,150,000

1643 Brickell Ave #2506

Miami FL, 33129
$2,150,000
-4.44%
2 beds
3 Baths
2,100 SF
$1,024/SF
109
SANTA MARIA CONDO
Built 1997
$2,150,000

1860 Merion Lane

Coral Springs FL, 33071
$2,150,000
-2.27%
6 beds
8 Baths
6,548 SF
$328/SF
252
EAGLE TRACE
Built 1988
$2,150,000

320 NE 88th St

El Portal FL, 33138
$2,150,000
0%
5 beds
4 Baths
2,985 SF
$720/SF
37
EL PORTAL SEC 7
Built 1925
$2,150,000

9325 NE 5th Ave

Miami Shores FL, 33138
$2,150,000
0%
3 beds
3 Baths
2,126 SF
$1,011/SF
16
MIAMI SHORES SEC 3
Built 1951
$2,150,000

10 Venetian Way #904

Miami Beach FL, 33139
$2,150,000
-6.32%
2 beds
2 Baths
1,477 SF
$1,456/SF
67
Grand Venetian
Built 2001
$2,150,000

10381 NW 67th Ter

Doral FL, 33178
$2,150,000
0%
5 beds
4 Baths
4,078 SF
$527/SF
9
Neovita
Built 2026
$2,150,000

8801 SW 124th St

Miami FL, 33176
$2,150,000
0%
5 beds
3 Baths
2,600 SF
$827/SF
63
GATLIN ACRES
Built 1981
$2,150,000

1503 Johnson St

Key West FL, 33040
$2,150,000
-6.52%
3 beds
3 Baths
1,690 SF
$1,272/SF
106
New Town Unlisted
Built 1958
$2,150,000

6449 SW 28th St

Miami FL, 33155
$2,150,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
24
CORAL VILLAS REV
Built 2026