fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2929 to 2944 of 27224 Properties.

DOM
 
$2,199,000

10221 Blue Palm St

Plantation FL, 33324
$2,199,000
0%
5 beds
4 Baths
4,404 SF
$499/SF
70
ENCLAVE 2ND SECTION
Built 2007
$2,199,000

495 Brickel Ave #5705

Miami FL, 33131
$2,199,000
-2.22%
3 beds
3 Baths
2,097 SF
$1,049/SF
119
Icon Brickell
Built 2009
$2,199,000

1830 S Ocean Dr #2701

Hallandale Beach FL, 33009
$2,199,000
-2.27%
3 beds
3 Baths
2,065 SF
$1,065/SF
84
Beach Club
Built 2007
$2,199,000

15701 SW 254th St

Homestead FL, 33031
$2,199,000
0%
4 beds
4 Baths
4,356 SF
$505/SF
165
SILVER PALM CITY
Built 2020
$2,199,000

10430 Kestrel St

Plantation FL, 33324
$2,199,000
-4.35%
4 beds
4 Baths
3,610 SF
$609/SF
28
ENCLAVE 2ND SECTION
Built 1997
$2,199,000

7701 Center Bay Dr

North Bay Village FL, 33141
$2,199,000
0%
5 beds
4 Baths
2,667 SF
$825/SF
9
NORTH BAY ISLAND
Built 1956
$2,199,000

13460 SW 32nd ST

Kendall FL, 33175
$2,199,000
10.01%
5 beds
4 Baths
3,527 SF
$623/SF
550
JG HEAD FARMS SUB
Built 1996
$2,199,000

3201 SW 129th Ave

Miami FL, 33175
$2,199,000
0%
4 beds
4 Baths
2,978 SF
$738/SF
9
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 2010
$2,199,000

104 Dockside Cir

Weston FL, 33327
$2,199,000
-1.39%
5 beds
6 Baths
4,464 SF
$493/SF
112
The Landings, SECTOR 3 -
Built 1995
$2,199,000

4000 Island Blvd #2301

Aventura FL, 33160
$2,199,000
0%
3 beds
5 Baths
2,470 SF
$890/SF
60
WILLIAMS ISLAND
Built 1985
$2,195,000

10295 Collins Ave. #1014

Bal Harbour FL, 33154
$2,195,000
10.03%
1 beds
2 Baths
1,147 SF
$1,914/SF
324
Ritz Carlton Bal Harbour
Built 2007
$2,195,000

7955 SW 131st St

Pinecrest FL, 33156
$2,195,000
-4.36%
3 beds
1 Baths
1,801 SF
$1,219/SF
180
PINE TREE ESTATES
Built 1954
$2,195,000

5875 Collins Ave #1704

Miami Beach FL, 33140
$2,195,000
-6.6%
2 beds
3 Baths
1,556 SF
$1,411/SF
426
Mei
Built 2008
$2,195,000

4031 SW 54th Ct

Dania Beach FL, 33314
$2,195,000
-12.2%
6 beds
7 Baths
4,158 SF
$528/SF
121
ELLAS LITTLE ACRES 1ST AD
Built 2025
$2,195,000

13629 Treasure Cove Cir #13629

North Palm Beach FL, 33408
$2,195,000
0%
3 beds
2 Baths
1,920 SF
$1,143/SF
64
Frenchmans Harbor
Built 2012
$2,195,000

2190 SW 22 terrace

Miami FL, 33145
$2,195,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
60
NEW SHENANDOAH
Built 1946