fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2865 to 2880 of 27220 Properties.

DOM
 
$2,250,000

300 SW 123rd Ave

Miami FL, 33184
$2,250,000
0%
4 beds
2 Baths
2,909 SF
$773/SF
150
SWEETWATER ESTS SUB
Built 1955
$2,250,000

862 Cardinal Ln

Key Largo FL, 33037
$2,250,000
-8.2%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
274
WINSTON WATER WAYS AMD
Built 2025
$2,250,000

17301 Biscayne Blvd #L-PH-10

North Miami Beach FL, 33160
$2,250,000
0%
3 beds
4 Baths
2,390 SF
$941/SF
722
MARINA PALMS RESIDENCES N
Built 2015
$2,250,000

16 Island Ave #7D

Miami Beach FL, 33139
$2,250,000
-9.82%
2 beds
3 Baths
1,790 SF
$1,257/SF
123
BELLE TOWERS
Built 1958
$2,250,000

527 Orton Ave #902

Fort Lauderdale FL, 33304
$2,250,000
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
65
The Terraces
Built 2026
$2,250,000

3222 Beechberry Cir

Davie FL, 33328
$2,250,000
0%
4 beds
3 Baths
3,419 SF
$658/SF
13
FOREST RIDGE
Built 1989
$2,250,000

717 Benevento Ave

Coral Gables FL, 33146
$2,250,000
95644.68%
3 beds
3 Baths
2,216 SF
$1,015/SF
64
CG RIVIERA SEC 3 REV
Built 1955
$2,250,000

1000 Venetian Way #1902

Miami FL, 33139
$2,250,000
-10%
3 beds
3 Baths
2,010 SF
$1,119/SF
232
ONE THOUSAND VENETIAN WAY
Built 1983
$2,250,000

488 NE 18th St #2112

Miami FL, 33132
$2,250,000
-4.26%
3 beds
4 Baths
2,018 SF
$1,115/SF
81
Aria on the Bay Condo
Built 2018
$2,250,000

2503 Provence Cir

Weston FL, 33327
$2,250,000
-2.17%
4 beds
4 Baths
4,233 SF
$532/SF
74
SECTOR 7 - Parcel T
Built 1999
$2,250,000

7201 SW 174th St

Palmetto Bay FL, 33157
$2,250,000
0%
6 beds
4 Baths
4,459 SF
$505/SF
7
CUTLER HAMMOCK
Built 1979
$2,250,000

700 NE 24th St #2602

Miami FL, 33137
$2,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,571 SF
$1,432/SF
115
Aria Reserve South
Built 2025
$2,250,000

9801 Collins Ave #14D

Bal Harbour FL, 33154
$2,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,942 SF
$1,159/SF
24
BALMORAL
Built 1977
$2,250,000

524 13th St Sw

Naples FL, 34117
$2,250,000
-9.82%
5 beds
5 Baths
n/a
n/a
311
Golden Gate Estates
Built 2025
$2,250,000

9201 E Bay Harbor Dr #604

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,861 SF
$1,209/SF
58
LA BAIA SOUTH
Built 2026
$2,249,900

5186 Tallowood Way

Naples FL, 34116
$2,249,900
-2.17%
4 beds
4 Baths
4,375 SF
$514/SF
84
LOGAN WOODS
Built 1991