fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2833 to 2848 of 27218 Properties.

DOM
 
$2,295,000

8843 Hawthorne Ave

Surfside FL, 33154
$2,295,000
0%
5 beds
4 Baths
2,313 SF
$992/SF
129
SECOND AMD PLAT OF NORMAN
Built 1952
$2,295,000

580 72nd St #1712

Miami FL, 33141
$2,295,000
0%
3 beds
2 Baths
1,042 SF
$2,202/SF
343
72 Park Condo
Built 2024
$2,295,000

4500 Sheridan Ave

Miami Beach FL, 33140
$2,295,000
0%
3 beds
2 Baths
1,554 SF
$1,477/SF
90
SURPRISE LAKE
Built 1928
$2,295,000

19670 Beach Rd #PHA4

Tequesta FL, 33469
$2,295,000
0%
2 beds
3 Baths
2,010 SF
$1,142/SF
71
Seawatch
Built 1984
$2,295,000

2127 SW 11th Ter

Miami FL, 33135
$2,295,000
-14.97%
4 beds
5 Baths
3,528 SF
$651/SF
179
OHIO GROVE
Built 2025
$2,295,000

6899 Collins Ave #1205

Miami Beach FL, 33141
$2,295,000
4.37%
2 beds
2 Baths
1,290 SF
$1,779/SF
127
North CaRILLON
Built 2008
$2,295,000

18975 Collins Ave #3205

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,295,000
0%
2 beds
2 Baths
1,205 SF
$1,905/SF
4
Residences by Armani Casa
Built 2019
$2,295,000

14 San Sebastian Ave

Coral Gables FL, 33134
$2,295,000
-6.33%
4 beds
4 Baths
2,411 SF
$952/SF
60
CORAL GABLES CRAFTS SEC
Built 2012
$2,295,000

21200 Point Pl #1503 S.E Corner Turn Key

Aventura FL, 33180
$2,295,000
0%
3 beds
4 Baths
3,173 SF
$723/SF
102
THE POINT - TURN KEY
Built 2004
$2,290,000

18735 NE 18th Ave

Miami FL, 33179
$2,290,000
-1.51%
4 beds
3 Baths
2,912 SF
$786/SF
140
GREYKNOLL GOLF ESTS
Built 1980
$2,290,000

1830 S Ocean Dr #3002

Hallandale Beach FL, 33009
$2,290,000
-2.55%
3 beds
3 Baths
2,065 SF
$1,109/SF
165
Beach Club Two Condo
Built 2007
$2,290,000

220 187th St

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,290,000
0%
3 beds
3 Baths
1,813 SF
$1,263/SF
10
GOLDEN SHORES OCEAN BLVD
Built 1988
$2,290,000

17111 Biscayne Blvd #1610

North Miami Beach FL, 33160
$2,290,000
0%
3 beds
4 Baths
2,386 SF
$960/SF
9
MARINA PALMS RESIDENCES
Built 2017
$2,290,000

201 Wildwood Cir

Key Largo FL, 33037
$2,290,000
0%
4 beds
3 Baths
1,500 SF
$1,527/SF
38
KEY LARGO BEACH ADD
Built 1977
$2,290,000

831 Cortez St

Coral Gables FL, 33134
$2,290,000
0%
3 beds
3 Baths
2,002 SF
$1,144/SF
21
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1946
$2,290,000

2301 Collins Ave #1006

Miami Beach FL, 33139
$2,290,000
0%
2 beds
2 Baths
1,230 SF
$1,862/SF
106
Roney Palace
Built 1926