SEARCH LISTINGS
Showing 2817 to 2832 of 27218 Properties.
DOM
 
4020 SW 129th Ave
Miami FL, 33175
$2,300,000
-14.02%
4 beds
4 Baths
4,849 SF
$474/SF
606
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 1979
15144 SW 72nd Ct
Palmetto Bay FL, 33158
$2,300,000
-2.71%
6 beds
4 Baths
3,200 SF
$719/SF
100
OLD CUTLER ESTATES SEC 4
Built 1971
456 NE 29th St #901
Miami FL, 33137
$2,300,000
0%
3 beds
4 Baths
2,304 SF
$998/SF
8
Cove Miami
Built 2028
304 Ocean Dr #102
Miami Beach FL, 33139
$2,300,000
-8%
2 beds
2 Baths
1,006 SF
$2,286/SF
86
Ocean Park
Built 2023
10296 NW 74th Ter
Doral FL, 33178
$2,300,000
-7.82%
5 beds
6 Baths
4,628 SF
$497/SF
480
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2016
808 Brickell Key Dr #404
Miami FL, 33131
$2,300,000
0%
3 beds
4 Baths
2,520 SF
$913/SF
17
Two Tequesta Point
Built 1998
13457 Majestic Way
Cooper City FL, 33330
$2,300,000
0%
6 beds
6 Baths
4,370 SF
$526/SF
14
COUNTRY GLEN
Built 2002
1435 Brickell Ave #3307
Miami FL, 33131
$2,300,000
0%
2 beds
3 Baths
1,801 SF
$1,277/SF
530
MILLENNIUM TOWER CONDOMIN
Built 2003
13637 Deering Bay Dr #261
Coral Gables FL, 33158
$2,300,000
0%
3 beds
4 Baths
2,980 SF
$772/SF
66
PADUA
Built 1995
1537 Victoria Isle Way
Weston FL, 33327
$2,299,900
0%
5 beds
6 Baths
5,365 SF
$429/SF
79
SECTOR 7-PARCEL W
Built 2001
448 Ocean Dr #302
Miami Beach FL, 33139
$2,299,000
0%
2 beds
2 Baths
1,446 SF
$1,590/SF
53
OCEAN FIVE CONDO
Built 2006
9281 Coral Isles Cir
Palm Beach Gardens FL, 33412
$2,299,000
-2.17%
5 beds
7 Baths
5,342 SF
$430/SF
122
Coral Isles, Avenir
Built 2022
3300 NE 188th St #216
Aventura FL, 33180
$2,299,000
0%
4 beds
6 Baths
2,942 SF
$781/SF
14
ECHO CONDO
Built 2015
2127 Brickell Ave #502
Miami FL, 33129
$2,299,000
-8%
2 beds
3 Baths
2,320 SF
$991/SF
52
Bristol Towers
Built 1993
14401 SW 23rd St
Davie FL, 33325
$2,299,000
-11.24%
5 beds
4 Baths
5,467 SF
$421/SF
234
FLA FRUIT LANDS CO
Built 1991
3319 N Ocean drive #TH7
Hollywood FL, 33019
$2,295,400
-8%
3 beds
3 Baths
1,992 SF
$1,152/SF
108
Eturna Residences
Built 2026