fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2785 to 2800 of 27218 Properties.

DOM
 
$2,350,000

569 NW 44th St

Miami FL, 33127
$2,350,000
0%
5 beds
5 Baths
2,690 SF
$874/SF
64
BAY VISTA PARK AMD PL
Built 2026
$2,350,000

1103 Pizarro St

Coral Gables FL, 33134
$2,350,000
-5.62%
4 beds
3 Baths
2,268 SF
$1,036/SF
25
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1977
$2,350,000

300 Biscayne Blvd Way #2505

Miami FL, 33131
$2,350,000
-5.05%
2 beds
4 Baths
1,699 SF
$1,383/SF
255
ASTON MARTIN RESIDENCES
Built 2024
$2,350,000

1304 SE 10th Ter

Deerfield Beach FL, 33441
$2,350,000
-5.96%
3 beds
4 Baths
2,223 SF
$1,057/SF
143
EASTWAY PARK
Built 2025
$2,350,000

1103 SW 22nd Ter

Miami FL, 33129
$2,350,000
4.44%
3 beds
5 Baths
3,145 SF
$747/SF
109
VIZCAYA GARDENS SUBDIVISI
Built 2026
$2,350,000

1500 Lugo Ave

Coral Gables FL, 33156
$2,350,000
0%
4 beds
3 Baths
2,512 SF
$936/SF
63
CORAL BAY SEC C
Built 1972
$2,349,000

7175 SW 117th Ter

Pinecrest FL, 33156
$2,349,000
0%
5 beds
4 Baths
3,448 SF
$681/SF
15
REG-AL PARK ESTATES
Built 1967
$2,349,000

432 BURNT STORE RD S

Cape Coral FL, 33991
$2,349,000
0%
6 beds
7 Baths
4,100 SF
$573/SF
67
Cape Coral
Built 2026
$2,345,000

127 Seaside Ave

Key Largo FL, 33037
$2,345,000
-2.09%
4 beds
2 Baths
1,716 SF
$1,367/SF
128
SEASIDE RESUBD
Built 1962
$2,345,000

120 SW 24th Rd

Miami FL, 33129
$2,345,000
0%
4 beds
3 Baths
2,038 SF
$1,151/SF
51
BRICKELL HAMMOCK UN 1
Built 1940
$2,329,000

6152 SW Banks St

Palm City FL, 34990
$2,329,000
0%
9 beds
5 Baths
4,939 SF
$472/SF
7
GREENVILLE ESTATES PLAT O
Built 2006
$2,325,000

1830 S Ocean Dr #3801

Hallandale Beach FL, 33009
$2,325,000
-5.1%
3 beds
3 Baths
2,065 SF
$1,126/SF
350
BEACH CLUB TWO CONDO
Built 2006
$2,325,000

3801 Collins Ave #1105

Miami Beach FL, 33140
$2,325,000
0%
3 beds
3 Baths
1,525 SF
$1,525/SF
23
MOSAIC
Built 2006
$2,325,000

1109 Almeria Ave

Coral Gables FL, 33134
$2,325,000
0%
3 beds
4 Baths
1,918 SF
$1,212/SF
49
CORAL GABLES SEC A
Built 1924
$2,325,000

1451 Brickell Ave #3102

Miami FL, 33131
$2,325,000
-5.02%
2 beds
3 Baths
1,634 SF
$1,423/SF
242
ECHO BRICKELL
Built 2017
$2,315,000

3414 Norfolk St

Pompano Beach FL, 33062
$2,315,000
0%
4 beds
3 Baths
2,700 SF
$857/SF
182
HILLSBORO SHORES SEC
Built 1970