fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2689 to 2704 of 27216 Properties.

DOM
 
$2,400,000

900 Brickell Key Blvd #1101

Miami FL, 33131
$2,400,000
0%
3 beds
4 Baths
2,065 SF
$1,162/SF
91
ASIA CONDO
Built 2008
$2,400,000

12070 SW 83rd Pl

Miami FL, 33156
$2,400,000
-5.88%
5 beds
6 Baths
4,212 SF
$570/SF
155
SOUTH KENDALL SEC A
Built 2023
$2,400,000

2020 N Bayshore Dr #2702

Miami FL, 33137
$2,400,000
-4%
3 beds
4 Baths
2,201 SF
$1,090/SF
228
PARAMOUNT BAY CONDO
Built 2010
$2,400,000

5900 SW 34th St

Miami FL, 33155
$2,400,000
0%
2 beds
1 Baths
1,816 SF
$1,322/SF
50
CENTRAL MIAMI PT 1
Built 1957
$2,400,000

488 NE 18th St #4515

Miami FL, 33132
$2,400,000
0%
3 beds
4 Baths
2,018 SF
$1,189/SF
24
Aria on the Bay
Built 2018
$2,400,000

18901 SW 63rd St

Southwest Ranches FL, 33332
$2,400,000
0%
6 beds
3 Baths
3,643 SF
$659/SF
39
GRIFFIN 345 PLAT
Built 1989
$2,400,000

4340 SW 10th St

Miami FL, 33134
$2,400,000
-14.29%
4 beds
5 Baths
3,125 SF
$768/SF
136
LE JEUNE VILLAS
Built 2025
$2,400,000

10205 Collins Ave #907

Bal Harbour FL, 33154
$2,400,000
0%
2 beds
3 Baths
2,060 SF
$1,165/SF
16
KENILWORTH CONDO
Built 1975
$2,400,000

16301 SW 62nd St

Southwest Ranches FL, 33331
$2,400,000
0%
8 beds
4 Baths
2,776 SF
$865/SF
16
FLA FRUIT LANDS CO SUB NO
Built 1993
$2,400,000

1116 N Ocean Blvd #1205

Pompano Beach FL, 33062
$2,400,000
0%
2 beds
3 Baths
1,928 SF
$1,245/SF
15
SOLEMAR
Built 2023
$2,400,000

5875 Collins Ave #708

Miami Beach FL, 33140
$2,400,000
0%
3 beds
4 Baths
1,742 SF
$1,378/SF
16
MEI CONDO
Built 2008
$2,400,000

3201 NE 183rd St #1806

Aventura FL, 33160
$2,400,000
0%
3 beds
3 Baths
3,264 SF
$735/SF
212
PENINSULA I
Built 2003
$2,400,000

6250 SW 48th St

Miami FL, 33155
$2,400,000
-20%
4 beds
3 Baths
2,704 SF
$888/SF
140
BILTMORE HEIGHTS REV
Built 1962
$2,400,000

18975 Collins Ave #5105

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,400,000
0%
2 beds
2 Baths
1,291 SF
$1,859/SF
50
Residences by Armani/Casa
Built 2019
$2,400,000

2627 S Bayshore Dr #1408

Miami FL, 33133
$2,400,000
-9.43%
2 beds
3 Baths
1,595 SF
$1,505/SF
59
GROVENOR HOUSE CONDO
Built 2005
$2,400,000

27237 Rio Vista Circle

Bonita Springs FL, 34135
$2,400,000
0%
6 beds
6 Baths
4,030 SF
$596/SF
6
RIO VISTA UNRECORDED SUBDI
Built 1974