fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2673 to 2688 of 27223 Properties.

DOM
 
$2,450,000

311 N Surf Rd

Hollywood FL, 33019
$2,450,000
-3.92%
2 beds
3 Baths
2,454 SF
$998/SF
106
HOLLYWOOD BEACH
Built 1991
$2,450,000

18975 Collins Ave #3605

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,450,000
0%
2 beds
2 Baths
1,223 SF
$2,003/SF
10
Residence By Armani Casa
Built 2019
$2,450,000

12865 Wingspan Ct

Palm Beach Gardens FL, 33412
$2,450,000
-4.85%
5 beds
7 Baths
5,334 SF
$459/SF
109
AVENIR POD
Built 2024
$2,450,000

7400 SW 116th St

Pinecrest FL, 33156
$2,450,000
0%
4 beds
3 Baths
2,030 SF
$1,207/SF
23
ANDREWS & BIGMAN SUB
Built 1958
$2,450,000

7997 SW 76th Avenue

Miami FL, 33143
$2,450,000
0%
6 beds
4 Baths
5,151 SF
$476/SF
44
Glenvar Heights
Built 1970
$2,450,000

15761 Turnberry Dr

Miami Lakes FL, 33014
$2,450,000
0%
5 beds
3 Baths
3,724 SF
$658/SF
3
MIAMI LAKES - LOCH LOMOND
Built 1966
$2,449,000

1080 Brickell Ave #3900-3901

Miami FL, 33131
$2,449,000
0%
4 beds
5 Baths
1,593 SF
$1,537/SF
127
The Bond at Brickell
Built 2016
$2,448,000

17121 Collins Ave #2906

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,448,000
0%
2 beds
3 Baths
1,487 SF
$1,646/SF
196
Jade Ocean
Built 2009
$2,443,000

1830 S Ocean Dr #4501

Hallandale Beach FL, 33009
$2,443,000
-6%
3 beds
3 Baths
2,065 SF
$1,183/SF
121
BEACH CLUB TWO
Built 2007
$2,440,000

501 Diplomat Pwky #8-F

Hallandale Beach FL, 33009
$2,440,000
0%
1 beds
2 Baths
1,242 SF
$1,965/SF
220
Shell Bay Residences
Built 2026
$2,438,954

1400 Biscayne Boulevard #4303

Miami FL, 33132
$2,438,954
0%
2 beds
3 Baths
1,819 SF
$1,341/SF
861
Casa Bella Residences
Built 2026
$2,430,000

4000 Island Blvd #W-STE6

Aventura FL, 33160
$2,430,000
86.92%
2 beds
3 Baths
2,463 SF
$987/SF
2387
Williams Island
Built 1985
$2,425,000

18101 Collins Ave #3406

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,425,000
0%
3 beds
4 Baths
2,167 SF
$1,119/SF
10
Trump Palace
Built 2006
$2,406,000

501 Diplomat Pkwy #3-G

Hallandale Beach FL, 33009
$2,406,000
0%
1 beds
2 Baths
1,203 SF
$2,000/SF
219
Residences at Shell Bay
Built 2026
$2,400,000

3 Grove Isle Dr #C1610

Miami FL, 33133
$2,400,000
0%
3 beds
3 Baths
2,424 SF
$990/SF
347
Grove Isle
Built 1981
$2,400,000

4401 Collins Ave #1915/1917

Miami Beach FL, 33140
$2,400,000
0%
2 beds
3 Baths
1,557 SF
$1,541/SF
280
FONTAINEBLEAU II TRESOR
Built 2005